تاریخ پخش فصل 11 American Horror Story اعلام شد.

FX و Hulu سرانجام تاریخ، برنامه و عنوان فصل یازدهم American Horror Story را اعلام کردند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ و عنوان فصل یازدهم سریال American Horror Story تایید و اعلام شد. شبکه FX و Hulu اعلام کردند که فصل یازدهم سریال American Horror Story با نام American Horror Story: New York City خواهد بود و دو قسمت اول این سریال ترسناک به طور همزمان در روز چهارشنبه 19 اکتبر سال جاری (27 اکتبر) از شبکه نمایش FX. راه اندازی خواهد شد و یک روز پس از آن از طریق برنامه FX on Hulu در دسترس کاربران شبکه Hulu قرار خواهد گرفت.

همچنین قسمت های باقی مانده سریال American Horror Story: New York City دو بار در هفته پخش می شود، بنابراین پخش کل 10 قسمت از فصل یازدهم American Horror Story تنها 5 هفته طول خواهد کشید. درست مثل فصل های قبل رایان مورفیخالق این مجموعه آنتولوژی ترسناک، برد فالچوک، دوباره گرد هم آمده تا فصل یازدهم American Horror Story را بسازد.

بیلی لورد، چارلی کارور، آیزاک کول پاول، زکری کوینتو، ساندرا برنهارد، پتی لوپن، جوئل مانتلو، دنی اوهر، لزلی گروسمن، راسل تووی، ربکا دایان، کول پن، دات ماری جونز، گیدئون گلیک و نیکو گریت.، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال American Horror Story: New York City حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. شبکه FX پیش از این اعلام کرده بود که در مجموع 103 قسمت و 9 فصل از American Horror Story بیش از یک میلیارد بار توسط بینندگان این شبکه دیده شده است.

  رونمایی از Resident Evil 4 Remake لوکس و نسخه کلکسیونی

این مجموعه گلچین ترسناک برنده 16 جایزه امی و 2 جایزه گلدن گلوب شده است. سریال American Horror Story یکی از پرطرفدارترین برنامه های شبکه FX است که برای فصل سیزدهم تمدید شده است. علاوه بر این، سریال American Horror Story اسپین آف این سریال ترسناک برای شبکه Hulu است که تاکنون دو فصل از این سریال ترسناک را تولید و پخش کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید