تایید رسمی ساخت فیلم Community

NBCUniversal رسماً تولید Community را برای پخش در شبکه Peacock روشن کرده است.

مدتی است که صحبت های زیادی در مورد فیلمی بر اساس سریال Community وجود دارد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونساخت این سریال کمدی محبوب تایید و اعلام شد. به گزارش تی وی لاین، NBC یونیورسال رسما اعلام کرد که فیلم Community در دست ساخت است و این فیلم به همراه ۶ فصل از این مجموعه کمدی از طریق سرویس پخش طاووس در دسترس مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

مقاله مرتبط:

دن هارمون، سازنده سریال پیام 6 فصلی Community و یک فیلم، این خبر را تایید کرد. شنیده ها حاکی از آن است که بازیگران اصلی این سریال کمدی نیز در فیلم او بازخواهند گشت و جوئل مک هیل بازیگر Community نیز با انتشار توییتی به این خبر واکنش نشان داد و در آن نوشت «و یک فیلم». شبکه طاووس همچنین گفت که فیلم Community چیزی است که طرفداران مدت هاست می خواستند و اکنون زمان آن فرا رسیده است.

جوئل مک هیل، جیلیان جیکوبز، دنی پودی، جوت نیکول براون، آلیسون بری، دونالد گلاور، کن جئونگ، چوی چیس و جیم راش از جمله بازیگرانی هستند که در مجموعه انجمن حضور داشتند و نقش هایی را ایفا کردند که انتظار می رود در این فیلم بازگردند. . شبکه طاووس حقوق انحصاری سریال Community را ندارد و این سریال در حال حاضر برای کاربران نتفلیکس و هولو در دسترس است.

پخش سریال Community از سال 2009 آغاز شد و تا سال 2015 ادامه داشت و در مجموع 6 فصل و 110 قسمت از این سریال کمدی تولید و از شبکه های NBC و Yahoo پخش شد. دان هارمون به عنوان تهیه کننده اجرایی و نویسنده Community with Andrew Guest بازمی گردد. Community در سال 2023 از شبکه Peacock پخش خواهد شد.

  گوگل اطلاعات بیشتری درباره اولین تبلت پیکسل منتشر کرده است

دیدگاهتان را بنویسید