ساخت یک تیراندازی جدید از شرکت یوبی سافت

طبق گزارش Lorfet، یوبی سافت در حال ساخت یک بازی تیراندازی co-op با نام Project U است. شغلی که در آن بازیکنان باید در برابر یک تهدید بزرگ متحد شوند.

چند ماه پیش، یوبی سافت از Project Q رونمایی کرد که یک بازی تیراندازی، میدان نبرد و تیمی است. اما به نظر می رسد این تنها پروژه یوبی سافت نیست که اسم رمز آن یکی از حروف الفبای انگلیسی است و این شرکت بازی دیگری به نام Project U را در دست توسعه دارد. تام هندرسونگزارشگر و مخبر معروف صنعت بازی های ویدیویی در وب سایت Insider Gaming نوشت حتی یک صفحه رسمی برای این بازی در وب سایت یوبی سافت ایجاد شده است.

وی در توضیح این وب سایت نوشت: «مفهوم جدید تیراندازی تعاونی، جلسه محور است (یعنی پس از اتمام هر مرحله به لابی بازگردانده می شوید). جایی که بازیکنان زیادی برای غلبه بر یک تهدید بزرگ با هم متحد می شوند. منابع هندرسون می گویند که مراحل پلی تست این پروژه آغاز شده است و با وجود اینکه اطلاعات کمی در مورد آن وجود دارد، سیستم مورد نیاز برای این مرحله مشخص شده است.

برای امتحان کردن بازی 60 فریم، به یک پردازنده Intel Core i7-6700K یا AMD Ryzen 5 2600، یک کارت گرافیک GeForce RTX 2060 یا Radeon RX Vega 64 و دو رم 16 گیگابایتی نیاز دارید. جالب اینجاست که این پلی تست فعلا فقط برای اروپا است. مشخص نیست این اثر مانند XDefiant یا The Division Heartland رایگان است یا خیر و باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم.

  تبدیل EA Sports به حامی اصلی لالیگا

هندرسون همچنین می گوید که بازی Project Q هنوز در مرحله توسعه و آزمایش فعال است. هنوز اطلاعات بیشتری از این بازی در دست نیست. با این حال، خوشبختانه، هنوز به سرنوشتی مشابه Ghost Recon Frontline دچار نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید