سریال انیمه Shenmue پس از یک فصل لغو شد

طرفداران دیگر لازم نیست منتظر فصل دوم Shenmue: The Animation on Adult Swim و Crunchyroll باشند.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، با خبر شدیم که سریال انیمه Shenmue: The Animation لغو شده است. این اقتباس تلویزیونی از بازی کلاسیک Shenmue سگا در سپتامبر 2020 اعلام شد و در فوریه شاهد پخش فصل اول آن در Adult Swim و Crunchyroll بودیم. شاید ادغام وارنر و دیسکاوری در اوایل امسال باعث لغو این انیمیشن شد که در مراحل اولیه توسعه فصل دوم بود.

فصل اول انیمه Shenmue از Adult Swim و چندین سرویس پخش دیگر حذف شده است، اما در حال حاضر در Crunchyroll در دسترس است. جیسون دیمارکومعاون ارشد بخش انیمه وارنر دیسکاوری در توییتی جدید گفت: «بچه ها، من بابت این حادثه متاسفم. شما همچنان می توانید تمام قسمت های این انیمه را در Crunchyroll تماشا کنید و به صورت دیجیتالی نیز برای دانلود در دسترس خواهد بود. بله، ظاهرا خبری از فصل دوم انیمه نخواهد بود. اگرچه عملکرد او آنقدر خوب بود که ما خود را برای ساخت فصل دوم آماده می کردیم. شاید وقتی دیگر…”

در خلاصه داستان انیمه Shenmue آمده است: «رویدادهای انیمه در شهر یوکوسوکا در سال 1986 اتفاق می‌افتد. جایی که ریو هازوکی برای تسلط بر سبک هازوکی جوجیتسو توسط پدر سخت گیرش در هازوکی دوجو آموزش می بیند. با این حال، یک روز مردی مرموز به نام لن دی، پدرش را می کشد و آینه را تحت مراقبت او می گیرد. ریو مصمم است که حقیقت قتل پدرش را کشف کند، اما به زودی خود را درگیر درگیری بین یک سازمان مخفی می بیند. ماجراجویی بزرگ ریو با سفر از یوکوسوکا به هنگ کنگ آغاز می شود.

  ساخت فیلم جدید کرید بر اساس شخصیت دولف لاندگرن

چیکارا ساکورایکارگردان فصل دوم انیمه One-Punch Man، مسئولیت انیمیشن Shenmue را بر عهده داشت و کمپانی Telecom Animation Film مسئولیت تولید و Sola Entertainment مسئولیت مدیریت تولید را بر عهده داشت. کنسوکه ایشیکاواکارگردان انیمیشن برج خدا به عنوان کارگردان ارشد انیمیشن، کنتو شیمویامانویسنده انیمه We Rent Tsukumogami و انیمه بلیچ به عنوان فیلمنامه نویس و جوداکا آنها به عنوان طراحان شخصیت اصلی انیمه Shenmu کار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید