لاجیتک اولین صفحه کلید مکانیکی خود را به طور خاص برای مک معرفی کرده است

MX Mechanical Mini اولین صفحه کلید مکانیکی لاجیتک است که به طور خاص برای مک بهینه شده است. نام این محصول همچنین نشان می دهد که در واقع نسخه اصلاح شده MX Mechanical Mini اصلی است که اوایل سال جاری عرضه شد. این صفحه کلید بخشی از چهار لوازم جانبی مک لاجیتک است که شامل ماوس MX Master 3S، ماوس ارگونومیک Lift for Mac و صفحه کلید بلوتوث K380 می شود.

از جمله ویژگی های خاص MX Mechanical Mini برای مک، حذف دکمه های Windows و Alt است که قبلا در MX Mechanical Mini اصلی وجود داشت. این محصول اکنون تنها کلیدهای فرمان و گزینه macOS را در اختیار کاربران قرار می دهد. به گفته لاجیتک، صفحه‌کلید جدید در رنگ‌های خاکستری تیره و خاکستری روشن در دسترس است و هدف آن ارائه یک طراحی شیک است که در کنار رایانه‌های مک قرار می‌گیرد. طبق گفته The Verge، صفحه کلید پیش فرض جدید این شرکت هیچ میانبری برای باز کردن کنترل پنل macOS ارائه نمی دهد و فقط از سوئیچ های لمسی استفاده می کند. همچنین هیچ اثری از سوئیچ های خطی یا کلیک های سوئیچینگ بین پلتفرمی در این صفحه کلید وجود ندارد.

مقاله مرتبط:

تفاوت دیگر مدل پایه MX Mechanical Mini با نسخه مک این محصول به روش ارتباطی آن برمی گردد. زیرا این مدل فقط از بلوتوث پشتیبانی می کند و با دانگل USB بی سیم لاجیتک عرضه نمی شود.

صفحه کلید K380 لاجیتک برای مک، مانند نسخه جدید MX Mechanical Mini، از کلیدهای مخصوص سیستم عامل دسکتاپ اپل استفاده می کند. به نظر می‌رسد مدل‌های موس MX Master 3S و Lift for Mac تنها در رنگ خاکستری روشن در دسترس خواهند بود.

  نبرد Winter Soldier در تریلر بازی Marvel's Avengers

لوازم جانبی چهارگانه جدید لاجیتک برای مک در این ماه با همان قیمت مدل اصلی در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. بر این اساس، MX Mechanical Mini جدید با قیمت 149.99 دلار، K380 با قیمت 39.99 دلار، MX Master 3S با قیمت 99.99 دلار و Lift for Mac با قیمت 69.99 دلار روانه بازار خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید