نقدهای منفی برای FIFA 23 در Steam

به نظر می رسد نسخه PC FIFA 23 با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کند.

بازی FIFA 23 امروز به طور رسمی در سراسر جهان منتشر شد. با این حال، دارندگان نسخه Ultimate و مشترکین سرویس EA Play از چند روز پیش توانسته اند این بازی را تجربه کنند. به نظر می رسد گیمرهایی که در چند روز گذشته FIFA 23 را تجربه کرده اند آنها نظر چندان خوشایندی در مورد آخرین بازی این مجموعه ندارند. در زمان نگارش این مقاله، حدود 1500 نظر مختلف در Steam ثبت شده است که اکثر بازخوردها تاکنون منفی بوده است.

در اکثر گزارشات دو مشکل دیده می شود. اولین مشکل این است که بازی را با نرم افزار Anti-Cheat اجرا نمی کنید. لازم به ذکر است که برای تجربه FIFA 23 بر روی رایانه شخصی به نرم افزار Anti-Cheat نیاز دارید یا قبل از بازی «ضد تقلب» را اجرا کنید.

الکترونیک آرتز در واکنش سریع به این موضوع، علاوه بر ارائه یک سری راهکارها، اعلام کرد که در حال بررسی و رفع آن است. اولین راه حل این است که نرم افزار Origin یا EA را به عنوان مدیر اجرا کنید. اگر این راه حل جواب نداد، می توانید برنامه آنتی ویروس خود را خاموش کنید. زیرا معمولا بسیاری از نرم افزارهای ضد تقلب به عنوان ویروس در سیستم شناسایی می شوند. در همین راستا، گزارش های بسیاری بیان می کنند که با خاموش کردن محافظت بلادرنگ از Windows Defender مشکلشون حل میشه همچنین در یک سری گزارش های دیگر آمده است که احتمال خراب شدن فایل های ضد تقلب وجود دارد. پس بهتر است ابتدا آن را حذف و دوباره نصب کنید.

  کوالکام پردازنده دسکتاپ 12 هسته ای را در سال 2024 راه اندازی می کند

یکی دیگر از مشکلات FIFA 23 در رایانه شخصی، کرش کردن بازی و نمایش پیام «خطای مرگبار» است. حل این مشکل ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. با این حال، الکترونیک آرتز گفت که در حال بررسی این موضوع است.

FIFA 23 آخرین بازی از این سری است که با نام «فیفا» منتشر شده است و از سال آینده شبیه ساز فوتبال الکترونیک آرتز با نام EA Sports FC در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید