همکاری دیجی‌پی و بانک ملت وارد فاز عملیاتی شده است

پس از استقبال گسترده کاربران دیجی‌پ از مرحله آزمایشی خدمات وام بانک ملت، این پروژه وارد فاز عملیاتی شده و از این پس تمامی متقاضیان با رعایت شرایط تعیین شده می‌توانند به سرعت این وام را دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، از هفته دوم مرداد ماه 1401، ارائه خدمات خرید پرداخت از دیجی کالا با شرایط جدید و با مساعدت بانک ملت راه‌اندازی شده و فرصتی برای دارندگان حساب فراهم شده است. این بانک برای خرید تا سقف 30 میلیون تومان از دیجی کالا و قیمت آن پرداخت اقساط. در مرحله آزمایشی این طرح، بدون اطلاع علنی، بیش از 100 هزار درخواست برای این وام ثبت شد (تقریباً 3000 درخواست معادل 90 میلیارد تومان در روز) و علیرغم اینکه مدت زمان مورد انتظار مرحله آزمایشی دو ماه است. با توجه به استقبال گسترده، مرحله اجرا و عملیاتی شدن این طرح از 29 شهریور آغاز شد.

در طرح اقساطی کالاهای دیجیتال جدید، متقاضیان در صورت داشتن شرایطی مانند حساب فعال نزد بانک ملت، دسته چک به نام کاربر متقاضی و اخذ اعتبار مورد نیاز می توانند تا سقف 30 میلیون تومان وام از بانک ملت دریافت کنند. امتیاز در فرآیند اعتبارسنجی و از بیش از 8 خرید یک میلیون نوع محصول با پرداخت در دیجی کالا.

متقاضیان برای دریافت این وام نیازی به ضامن ندارند و تمامی مصرف کنندگان بین 18 تا 70 سال می توانند از آن استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پ، اگرچه تمامی مراحل ثبت نام تا دریافت وام به صورت آفلاین و به راحتی از طریق اپلیکیشن قابل انجام و پیگیری است، اما به نفع کاربران و تسریع در روند دریافت اسناد و چک، این شرکت اقدام به ایجاد دو مرکز پشتیبانی عملیات شخصی در غرب تهران (شهرک غرب) و شرق تهران (نارمک) راه اندازی کرده است تا کاربرانی که می خواهند از کارشناسان این شرکت اعتبار بگیرند به این دو مرکز مراجعه کنند.

  ماجراجویی جدید Sea of ​​Thieves را در تریلر جدید ببینید

در سایت DGP می توانید اطلاعات جامع تری از نحوه دریافت این وام و شرایط لازم برای آن به دست آورید و در اپلیکیشن برای این وام اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید