کار استودیو Jetpack Interactive بر روی یک بازی اکشن زنده از سری پرچم‌دار پلی‌استیشن

Jetpack Interactive اعلام کرده است که مستقیماً با سونی برای توسعه نسخه سرویس زنده سری پرچم‌دار پلی‌استیشن همکاری می‌کند.

سونی که در سال های اخیر موفقیت های زیادی در توسعه بازی های تک نفره پریمیوم داشته است، در حال حاضر به دنبال گسترش سبد محصولات شخص اول خود و کسب موفقیت های مشابه در زمینه های دیگر است. ظاهراً توسعه آثار لایو سرویس یکی از زمینه هایی است که آنها به طور جدی به آن فکر می کنند. در همین راستا، از قبل می دانیم که سونی قصد دارد تا پایان مارس 2026، 12 بازی زنده را در اختیار کاربران پلی استیشن 5 قرار دهد.

اکنون، در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که Jetpack Interactive، استودیو مسئول پورت PC God of War، در حال کار بر روی یکی از این سرویس های زنده است. در پست اخیر در LinkedIn، توسعه دهنده اعلام کرد که با سونی در حال کار بر روی یک بازی سرویس زنده جدید است که یک تجربه AAA خواهد بود.

استودیوی Jetpack Interactive در بخش «درباره ما» شبکه‌های اجتماعی خود اضافه کرد که «مستقیماً با سونی کار می‌کند تا محصولی را برای سرویس زنده یک سری پرچم‌دار متعلق به پلی‌استیشن توسعه دهد». هنوز مشخص نیست که این استودیو چه نقشی در این پروژه دارد و درباره کدام مجموعه پرچمدار است.

آثار قبلی Jetpack Interactive و اینکه آنها خود را به عنوان یک استودیوی کوچک و منعطف نشان می دهند احتمالاً نشان دهنده نقش مکمل این استودیو در پروژه جدید است. البته این چیزی نیست که به صراحت به آن اشاره شده باشد و طرفداران باید منتظر زمان بیشتری برای انتشار اطلاعات موثق از منابع رسمی باشند. استودیو Jetpack به تازگی اعلام کرده است که همچنان با استودیوی سانتا مونیکا بر روی سری God of War کار می کند.

  آهنگی از آلبوم موسیقی متن Sonic Frontiers را پخش کنید

دیدگاهتان را بنویسید