انتشار اولین تریلر بازی Need For Speed ​​Unbound

اولین تریلر گیم پلی استودیو Criterion Need For Speed ​​Unbound منتشر شده که بر جلوه های بصری تزئینی در حین رانندگی تمرکز دارد.

پس از مدت ها انتظار، اولین تریلر گیم پلی استودیو Criterion Need For Speed ​​Unbound پخش شده تریلر بیشتر بر روی جلوه های بصری تزئینی تمرکز دارد تا رانندگی دقیق در خیابان:

دانلود ویدیو آپارات

همانطور که در این ویدیوی کوتاه مشاهده می کنید، بازیکنان می توانند از افکت های زیادی برای ماشین خود استفاده کنند. از گرافیتی که هنگام استفاده از نیترو، پریدن و سایر شیرین کاری ها با رنگ ها منفجر می شود تا دودهای متفاوت و رنگارنگ طراحی شده برای اگزوزها.

به نظر می رسد سطوح مختلف نادری برای این اثرات متفاوت وجود دارد. به عنوان مثال، یک برچسب دی جی موارد متداول را نشان می دهد که خیلی نادر نیستند.

اگر گیمری هستید که طرفدار هیچ یک از این افکت ها و سبک بصری جدید NFS Unbound نیستید، می توانید به راحتی آن ها را خاموش کنید. سازنده این بازی مسابقه خیابانی در توییتی پس از انتشار تریلر این بازی گفت: «شما می توانید از ابتدا انتخاب کنید. [جلوه‌های تزئینی] بکار نبرید؛ مثل سایر قسمت های ماشین.

توییتی درباره انتشار اولین تریلر گیم پلی بازی Need For Speed ​​Unbound

تقریبا یک هفته از عرضه رسمی بازی Need For Speed ​​Unbound می گذرد. در این مدت جزئیات مختلفی از این بازی رانندگی آرکید منتشر شد. چیزهایی مانند پلیس های تاکتیکی بیشتر از همیشه، گیم پلی با کیفیت بالا 4K و سرعت 60 فریم در ثانیه، داستان سرایی دقیق و ویژگی ها، بازگشت عنصر ضربه و در دسترس بودن بیش از 140 خودروی مختلف تنها بخشی کوچک از اطلاعاتی است که EA و Criterion در اختیار طرفداران قرار می دهند. در روزهای آینده می توان منتظر رونمایی از جزئیات بیشتر و تریلر دقیق گیم پلی آخرین نسخه از این سری بازی محبوب بود.

  شایعات بیشتر Death Stranding 2 در حال قوی تر شدن هستند

بازی Need for Speed ​​Unbound در 2 دسامبر سال جاری و با قیمت 70 دلار برای پلتفرم های پلی استیشن 5، Xbox Series X. Xbox Series S و PC منتشر خواهند شد. بازی مسابقه‌ای جهان باز نیز قرار است به‌روزرسانی‌های رایگان دریافت کند که تعداد خودروها را از زمان عرضه افزایش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید