افتتاحیه رویداد هالووین بازی For Honor

یوبی سافت با رویدادی جدید در بازی For Honor به استقبال هالووین می رود. آرتیفکتی که اکنون به طور کامل از Crossplay پشتیبانی می کند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که یوبی سافت از رویداد جدیدی با موضوع هالووین برای For Honor رونمایی کرده است. این رویداد با زمان محدود، معروف به Web of the Jorogumo، از 20 اکتبر آغاز می شود و تا 10 نوامبر در دسترس خواهد بود.

یوبی‌سافت فعال‌سازی متقابل بخش چندنفره Four Honor را تکمیل کرده است. این ویژگی به کاربران در تمامی پلتفرم ها اجازه می دهد تا از طریق حساب کاربری Ubisoft Connect خود، بازی را با دیگر بازیکنان تجربه کنند. شبکه رویداد Jorogumo حالت PVE چهار نفره (بازیکن در مقابل محیط) را ارائه می دهد که در آن شما باید برای محافظت از Miku، تسخیر سرزمین ها، مبارزه با سامورایی های اسیر شده روی همان نقشه با هم کار کنید.

شبکه رویداد Jorogumo همچنین پوسته جدیدی را برای Meiko the Yokai Slayer آورده است که در روز شروع رویداد در دسترس خواهد بود. گیمرها با شرکت در این رویداد شانسی برای دریافت افکت ها، لباس های رزمی و لوازم جانبی خواهند داشت. همچنین می‌توانید انتظار داشته باشید که آیتم‌های جدیدی با مضمون هالووین در فروشگاه درون بازی پیدا کنید، از جمله اعدام‌ها، پوسته‌ها و احساسات.

دانلود ویدیو آپارات

  تریلر انتشار Overwatch 2 را پخش کنید

دیدگاهتان را بنویسید