به روزرسانی جدید Sackboy یک ماجراجویی بزرگ با شخصیت های نامشخص

آپدیت جدید بازی وجود خواهد داشت Sackboy یک ماجراجویی بزرگ لباس های Uncharted: Legacy of Thieves را اضافه می کند.

ناتان دریک و Chloe Frazier دوباره در کیسه خواهند بود! سونی آپدیت جدیدی را اعلام کرده است با الهام از مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves ، Sackboy یک ماجراجویی بزرگ لباس های این مجموعه را به بازی اضافه می کند. این به روزرسانی جدید در سه روز ، 27 مهر (19 اکتبر) در دسترس خواهد بود.

اکانت توییتر پلی استیشن با انتشار تصویر بالا در این باره نوشت: «اسکبوی با لباس ناتان دریک و کلویی فریزر به سرزمین Uncharted بازگشت. در 19 اکتبر به Sackboy A Big Adventure می آییم. اگرچه هنوز تایید نشده است، اما به احتمال زیاد این آپدیت برای نسخه PC بازی منتشر خواهد شد. نسخه PC بازی Secboy در تاریخ 5 نوامبر (27 اکتبر) منتشر خواهد شد.

Sackboy A Big Adventure یکی دیگر از بازی های اول شخص است که از زمان شروع نسل پلی استیشن 5 به رایانه های شخصی منتقل می شود و مطمئناً این بازی آخرین بازی نخواهد بود. به نظر می رسد هر انحصاری سونی که خواهیم دید، شانس خوبی برای ورود به رایانه شخصی دارد، در حالی که بازی های قدیمی تر نیز در دسترس خواهند بود.

انتشار نسخه های باقی مانده از مجموعه Uncharted برای پلتفرم PC در نوع خود گزینه جذابی خواهد بود. به خصوص که Uncharted: Legacy Of Thieves تنها پنج روز دیگر یعنی در تاریخ 29 اکتبر برای PC عرضه می شود. با توجه به انتشار بازی The Last of Us: Part I برای رایانه های شخصی، طبیعی به نظر می رسد که نسخه دوم این بازی نیز برای این پلتفرم منتشر شود; با این حال باید منتظر اعلام رسمی سونی باشیم.

  کلبه های چوبی کرم پروانه

Sackboy یک ماجراجویی بزرگ اکنون برای کاربران PlayStation 4 و PlayStation 5 در دسترس است که PC به زودی ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید