جزئیات رویداد نمایشگاه فصلی جانوران Minecraft Dungeons منتشر شده است

Mojang اطلاعاتی درباره رویداد فصلی Fauna Faire Minecraft Dungeons منتشر کرده است.

Mojang به توسعه محتوای جدید ادامه می دهد تا راه های بیشتری برای لذت بردن از بازی ماجراجویی هک اند اسلش Minecraft Dungeons ایجاد کند. این شرکت از آخرین ماجراجویی فصلی خود، Minecraft Dungeons، در آخرین رویداد Minecraft Live خود در روز شنبه رونمایی کرد. این ماجراجویی بازیکنان را به رویداد Fauna Faire می برد که شامل محتوای جدیدی مانند حالت Tower و حیوانات خانگی می شود.

حالت برج Minecraft Dungeons اولین بار در رویداد Minecraft Live سال گذشته نشان داده شد و قرار بود یک تجربه تک نفره باشد. با این حال، Mojang در رویداد امسال اعلام کرد که بازیکنان می‌توانند این حالت را با دوستان خود تجربه کنند تا ببینند چقدر می‌توانند با یکدیگر برای مقاومت در برابر هجوم دشمنان همکاری کنند.

بازی Minecraft Dungeons

به گفته Mojang، حالت Tower شامل حیوانات خانگی، پوست بازیکنان و یک بیوم جدید قابل کاوش است. در رویداد فصلی جدید Minecraft Dungeons، بازیکنان می توانند برای یک ماجراجویی در مرحله Treetop Tangle، واقع در مرکز جزیره جنگل، آماده شوند. بازیکنان در این مکان باید با دشمنان مبارزه کنند و محیط را کشف کنند. بازیکنان همچنین می توانند با تاجری به نام The Enchantsmith ملاقات کنند تا به آنها کمک کند تجهیزات خود را ارتقا دهند تا برای این ماجراجویی آماده شوند.

ماجراجویی فصلی جدید Minecraft Dungeons به نام Fauna Faire قرار است در تاریخ 27 اکتبر (19 اکتبر) امسال منتشر شود. همراه با این محتوای جدید، Mojang یک مسیر جدید رایگان و ممتاز Adventure Pass را ارائه می دهد.

  تریلر پرتاب نبردهای جنگ جهانی اول در جنگ بزرگ: جبهه غربی

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید