مگ دانلی و هری شمس جونیور به جمع بازیگران سریال Legion of Super-Heroes پیوستند.

گروه بازیگران Legion of Super-Heroes با اضافه شدن مگ دانلی و هری شمس جونیور گسترش یافته است.

سوپرگرل با انیمیشن Legion of Super-Heroes به قرن سی و یکم سفر می کند. این انیمیشن ابرقهرمانی توسط برادران وارنر، دی سی و بخش انیمیشن برادران وارنر تولید شده است. این برنامه که توسط Home Entertainment تولید شده است، در اوایل سال 2023 به بینندگان ارائه خواهد شد.

مگ دانلی صدای شخصیت سوپرگرل / کارا و هری شام جونیور آنها صداپیشگی شخصیت Brainiac Five را در این انیمیشن دنیای DC انجام می دهند. دارن کریس مثل سوپرمن مت بومر در نقش فلش و جنسن اکلس به عنوان بتمن، آنها از جمله صداپیشگان انیمیشن Legion of Super-Heroes هستند.

Legion of Super-Heroes زمانی شروع می شود که کارا تلاش می کند تا خود را با زندگی روی زمین سازگار کند و در سوگ از دست دادن کریپتون است. سوپرمن پسر عموی کارا به او پیشنهاد می کند که فضا-زمان خود را ترک کند تا به آکادمی لژیون در قرن 31 برود. جایی که او دوستان و دشمنان جدیدی به نام Brainiac 5 پیدا می کند. کارا باید با دایره تاریک مرموز مبارزه کند و در حین یافتن یک سلاح قدرتمند در خزانه آکادمی.

جف وامستر در راس انیمیشن Legion of Super-Heroes قرار دارد و جوزی کمبل فیلمنامه آن را به نوشتن تبدیل می کند. بوچ لوکیچ به عنوان مدیر تولید و جیم کریگ و کیمبرلی اس. مور آنها به عنوان تهیه کننده این پروژه عمل می کنند. سام ثبت نام کنید او همچنین مسئولیت تولید اجرایی انیمیشن را بر عهده دارد.

  رونمایی از Resident Evil 4 Remake لوکس و نسخه کلکسیونی

سینتیا حمیدی مانند داون استار، گیدئون ادلون مثل یک دختر فانتوم الی هنری به عنوان پسر ممنوع التصویر، رابی دایموند در نقش تیمبرولف و برینیاک 4، یوری لونتال مانند مون ال، اریک لوپز به عنوان پسر کیهانی و پادشاه شیمیایی، D Paul دارید؟ مانند برینیاک و سولومون گراندی، بن دیسکین مانند Brainiac 2، ویکتوریا گریس به عنوان Shadow Lass جنیفر هیل مثل آلورا، دیزی لایت فوت در نقش دختر سه گانه و زنو رابینسون در نقش پسر نامرئی و Brainiac 3 از دیگر صداپیشگان انیمیشن Legion of Super-Heroes هستند.

دیدگاهتان را بنویسید