هلنا تیلور در مورد رد کردن پیشنهاد صداپیشگی Bayonetta در Bayonetta 3 صحبت می کند

به تازگی هلنا تیلور صداپیشه شخصیت Bayonetta در دو نسخه اول این سری بازی از دلایل عدم حضورش در بازی Bayonetta 3 می گوید.

همانطور که شما همکارهای عزیز احتمالاً در روزهای گذشته می دانید استودیو Platinum Games اعلام کرد که صداپیشه شخصیت Bayonetta در نسخه سوم تغییر کرده است. جنیفر هیل او در بازی Bayonetta 3 صداگذاری این شخصیت را بر عهده دارد و جایگزین او می شود هلنا تیلور که صداپیشگی این شخصیت را در دو بازی Bayonetta و Bayonetta 2 بر عهده داشته است. جنیفر هیل در گذشته، او در سه گانه Copper Effect حضور داشت. طی اعلام رسمی این خبر توسط سازندگان، پلاتینیوم گیمز دلیل این امر را وجود موقعیت های متضاد عنوان کرد. با این حال، طی اخبار اخیر بازی، هلنا تیلور صحبت های جدیدی در مورد تغییر صداپیشه شخصیت Bayonetta در نسخه سوم مطرح کرده است.

او می گوید دلیل عدم پذیرش دوباره شخصیت Bayonetta در بازی جدید، پیشنهاد کم مالی سازندگان بازی بوده است. به گفته صداپیشه سابق Bayonetta، تهیه کنندگان برای انجام این کار فقط چهار هزار دلار به این مرد پیشنهاد دادند. علاوه بر این، هلنا تیلور او از هواداران خواست تا بازی را تحریم کنند و به جای آن به خیریه کمک کنند. ساعاتی پیش این مرد چهار ویدئو در حساب کاربری خود در توییتر منتشر کرد و سکوت خود را در این مورد شکست. سخنان این مرد اینگونه آغاز می شود:

فرنچایز Bayonetta تقریباً 450 میلیون دلار درآمد داشته است، و این شامل کالا نمی شود. من در مجموع هفت سال و نیم به عنوان بازیگر آموزش دیده ام. – سه سال در آکادمی موسیقی و هنرهای دراماتیک لندن با معلم باربارا برکری و چهار سال و نیم با لری ماس افسانه ای در لس آنجلس. و به نظر آنها چه ارزشی دارد؟ به من چه پیشنهادی دادند؟ پیشنهاد نهایی برای کل بازی به عنوان یک خرید، با درصد ثابت، 4000 دلار بود. این یک توهین به من است. زمانی که روی استعدادم کار کرده ام و همه چیزهایی که به این بازی و هواداران داده ام. من از هواداران می‌خواهم که این بازی را تحریم کنند و در عوض پولی را که برای این بازی خرج می‌کردند به خیریه اهدا کنند. من دنیا را نمی خواستم من چیز زیادی نخواستم. من فقط حقوق مناسب می خواستم. کاری که آنها انجام دادند قانونی اما غیراخلاقی بود.»

  Call of Duty: Advanced Warfare 2 احتمالاً همان بازی Sledgehammer نیست

Bayonetta عینک خود را در بازی انحصاری Bayonetta 3 Nintendo Switch لمس می کند

هلنا تیلور او همچنین گفت که بسیاری از مردم این شخص را بیشتر به عنوان یک عاشق می شناسند تا یک جنگجو و ممکن است بسیاری او را در زندگی واقعی به عنوان بایونتا نبینند. با این حال، او کشف کرده است که بیشتر از آنچه فکر می کرد شبیه این شخصیت است.

می‌دانم که تحریم این بازی یک انتخاب شخصی است و افرادی هستند که این کار را نمی‌کنند، و این خوب است. اما اگر شما فردی هستید که به مردم، به دنیای اطرافتان اهمیت می دهید، این که چه کسی از این تصمیمات مالی آسیب می بیند، لطفا این بازی را تحریم کنید. تصمیم گرفتم این کار را برای نشان دادن همبستگی با افرادی در سراسر جهان انجام دهم که به اندازه کافی برای استعدادشان دستمزد نمی گیرند.

ما همیشه کمترین دستمزد را می گیریم. می دانید، در حال حاضر در انگلستان پرستارانی هستند که برای تغذیه فرزندان خود به بانک های مواد غذایی مراجعه می کنند. این درست و قابل قبول نیست. بر سلامت روان تاثیر می گذارد. به همین دلیل دچار افسردگی و اضطراب شدم. نگران این بودم که تو خیابون باشم. آنقدر مرا ترساند که یک بار سعی کردم خودم را بکشم. من از قراردادهای عدم افشا نمی ترسم. من حتی نمی توانم ماشین سواری کنم. آنها چه خواهند کرد؟ برایشان آرزوی موفقیت دارم. Bayonetta همیشه از کسانی که قدرت کمتری دارند و آنچه درست است دفاع می کند. با انجام این کار، شما در کنار او ایستاده اید.”

این شخص در سومین ویدئوی خود به لزوم بازخوانی این نقش به دلیل تغییر صدا در طول زمان اشاره کرد. پس از ارسال پیشنهاد از سازندگان، نامه ای به هیدکی کامیا مدیر عامل Bayonetta 3 در نامه ای نوشت و در مورد ارزش آن پرسید. او می‌گوید: «بنابراین دوستی در ژاپن داشتم که تجارت می‌کرد و از او خواستم که برای او به ژاپنی ترجمه کند. [هیدکی کامیا] برای نوشتن می دانم که او آن را خوانده است زیرا من پاسخی دریافت کردم. پاسخی که او گفت این است که از کمک به بازی قدردانی می کند و هواداران واقعاً می خواهند من آن را بیان کنم، خاطره اولین دیدارم به عنوان بایونتا برایم عزیز است. [برای کامیا عزیز است]. بنابراین، فکر کردم، عالی است، خدا را شکر، سپس آنها به من پیشنهاد دادند 4000 دلار. و، می دانید، پلاتینیوم مثل این بود که من سرم شلوغ است، آنها نمی توانند با برنامه خانم تیلور کار کنند. “خب، من چیزی جز زمان نداشتم.”

  Cyberpunk 2077 بیشترین تعداد بازیکن همزمان از زمان عرضه را به دست آورده است

Bayonetta در Bayonetta 3 چشمک می زند

این مرد در سخنان پایانی خود به صداپیشه جدید جنیفر هیل اشاره کرد و برای او آرزوی سلامتی کرد. با این حال او گفت که صداپیشه جدید حق ندارد بایونتا نامیده شود.

“آنها قبلاً یک دختر جدید دارند که صدای او را می گوید. من بازیگران را دوست دارم و برای او آرزوی خوشبختی در دنیا و کل حرفه اش را دارم، اما او حق ندارد بگوید که بایونتا است. به عنوان بایونتا، او مجاز به امضای هیچ کالایی نیست. این خیانت تنها او و اوست. آنها احتمالا سعی خواهند کرد که یک اسپین آف با شخصیت ژان انجام دهند. آن را هم نخرید.»

هیدکی کامیا وی در پاسخ به این اتهامات از نگرش نادرست ایجاد شده در این زمینه ابراز تاسف کرد. از طرفی دیروز تریلر جدیدی از این بازی در اختیار کاربران قرار گرفت. کمتر از دو هفته تا عرضه رسمی Bayonetta 3 باقی مانده است، این اثر در تاریخ 28 اکتبر سال جاری (6 آبان) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

نظر شما چیست عزیز نظرات صداپیشگان قبلی این اثر را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید