کاهش چشمگیر وزن هدست واقعیت مجازی PSVR2

تصاویر منتشر شده توسط مدیریت نسل جدید هدست واقعیت مجازی PSVR نشان می دهد که سونی وزن هدست واقعیت مجازی جدید خود را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

چاپی از کتابچه راهنمای هدست PSVR2 قبل از انتشار رسمی آن در سال آینده به بیرون درز پیدا کرد و اطلاعات بیشتری در مورد نسل جدید هدست های پلی استیشن VR در اختیار ما قرار داد. علامت کپی رایت 2023 را می توان در تصاویر ارسال شده توسط توییتر مشاهده کرد. برد لینچ در توییتر توضیح داد که در این تصاویر می تواند کاهش وزن کلی هدست را تایید کند. در حالی که کیت توسعه این گوشی حدود 630 گرم وزن داشت، وزن محصول نهایی اکنون 560 گرم است. کاهش وزنی که مطمئنا کاربران این گوشی را خوشحال می کند.

راهنمای PSVR2

البته از این تصاویر نمی توان اطلاعات زیادی به دست آورد، اما این راهنما نحوه اتصال PSVR2 را به PS5 از طریق درگاه USB-C در جلوی کنسول می گوید. علاوه بر این، چندین مرجع به کنترل‌کننده‌های PSVR2 Sense انجام شد که به طور مؤثر تأیید می‌کند که این کنترل‌کننده‌ها در هدست گنجانده خواهند شد. با این حال، این همیشه انتظار می رفت.

شاید هیجان انگیزترین چیز در اینجا عرضه قریب الوقوع هدست PSVR2 باشد. به نظر می رسد سونی شروع به ذخیره سازی مجدد انبارهای خود و آماده سازی برای عرضه هدست های VR جدید کرده است. بر اساس گزارش های منتشر شده، این شرکت می تواند تا زمان عرضه هدست PSVR2 تا 2 میلیون هدست را برای بازار آماده کند که با توجه به نسل جدید جامعه کاربری این محصول، رقم بسیار بالایی است.

  بازی آنلاین ارزان قیمت پلی استیشن با Mastergame

دیدگاهتان را بنویسید