اعلام رسمی بازی Death Stranding 2 پس از ملاقات کوجیما با Hermann Halst افزایش یافت

در حالی که آخرین شایعات حاکی از نزدیک شدن معرفی رسمی بازی Death Stranding 2 با ال فانینگ است، امروز رئیس استودیو پلی استیشن از Hideo Kojima دیدن کرد.

هرمان هالسترئیس استودیو PS امروز با هیدئو کوجیما ملاقات کرد. این اتفاق افتاد تا اینکه چند روز پیش تصاویری از ملاقات کوجیما با او دیدم اریک لمپل و کریگ ملانکاما دو نفر از اعضای ارشد تیم تبلیغاتی پلی استیشن بودیم. در نتیجه، بازیکنان اکنون به این احتمال اشاره می‌کنند که سونی رسماً دنباله‌ی Death Stranding را بیش از گذشته معرفی کند.

به گزارش اخبار بازی، ما این را می دانیم ال. فانینگ او به عنوان یکی از بازیگران بازی جدید هیدئو کوجیما معرفی شده است. روند اعلام لیست افرادی که در این بازی به ایفای نقش می پردازند همچنان ادامه دارد.

چند ساعت قبل از انتشار تصویر مربوط به دیدار کوجیما و هالست، تصویر رسمی مصاحبه ویدیویی آنلاین سازنده بازی با ال. فانینگ و جف کیلی منتشر شد؛ تصویری که برخی از افراد به آن توجه دارند این است که به احتمال زیاد شاهد رونمایی از بازی توسعه یافته توسط Kojima Productions در Game Awards 2022 خواهیم بود.

احتمالاً گفتگوی چند ماه پیش را به یاد دارید نورمن ریدوساز دید بسیاری، بازیگر اصلی Death Stranding در واقع ساخت Death Stranding 2 را تایید کرد. چند روز پیش، توییت یکی از اعضای Kojima Productions باعث شد برخی از کاربران مطمئن شوند که محصول جدید کوجیما با بازی ال فانینگ در واقع Death Stranding است. 2. با همه اینها بهتر است به نتیجه نهایی نرسید و منتظر خبرهای رسمی از سوی سازندگان باشید.

  نمایش لباس Iron Heart به عنوان یک شرور سریال در تصاویر جدید Ironheart مارول

دیدگاهتان را بنویسید