امکان حضور توسعه دهندگان سابق سایلنت هیل در نسخه های جدید

در کنار تایید رسمی رویداد Silent Hill کونامی، این احتمال وجود دارد که در نسخه جدید شاهد بازگشت برخی از اعضای سابق تیم سازنده این بازی ها باشیم.

پس از انتشار شایعات مختلف، اخیراً کونامی رسماً تأیید کرد که رویدادی را در تاریخ 27 اکتبر با تمرکز بر آینده سری Silent Hill برگزار خواهد کرد. مدتی است که شایعاتی مبنی بر ساخت بازی های مختلفی در این مجموعه به گوش می رسد که از جمله آنها می توان به آثاری مانند تیزر بازی به نام ساکورا، بازسازی نسخه دوم Silent Hill توسط استودیو Blubber Team، نسخه کاملا جدید این سری و … اشاره کرد. همچنین اثری به نام Silent Hill Hill: The Short که اخیراً در کره جنوبی به عنوان عصر طبقه بندی شده است.

باید منتظر ماند و دید کدام بازی یا بازی در رویداد رسمی این سری تایید می شود، اما به نظر می رسد برخی از اعضای سابق تیم سازنده سایلنت هیل نیز در این کار نقش ایفا کنند. ماساهیرو ایتو، طراح هنری نسخه های اول تا سوم سایلنت هیل که شخصیت های مختلفی مانند پیرامید هد معروف را نیز خلق کرده است، این خبر را برای تایید رویداد رسمی سایلنت هیل به اشتراک گذاشت و گمان می رود یکی از افرادی باشد که می تواند در روند ساخت بازی های جدید دیده می شود. آکیرا یامائوکا، آهنگساز معروف این مجموعه نیز دست به اقدامی مشابه زده است و از آنجایی که یامائوکا برای ساخت موسیقی The Medium با استودیو Blubber همکاری کرده است، بعید نیست که او نیز بر روی بازسازی Silent Hill 2 کار کند. البته به شرطی که چنین کاری به صورت رسمی تایید شود.

  اعلام تاریخ انتشار نسخه دسترسی اولیه Slime Rancher 2

به هر حال به نظر می رسد پس از مدت ها انتظار شاهد بازگشت سری Silent Hill خواهیم بود و حضور افرادی که تجربه کار بر روی نسخه های قبلی این سری را دارند قطعا می تواند اتفاق خوبی برای بازی های جدید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید