تایید یک رویداد در سایلنت هیل در این هفته

پس از نزدیک به سه سال شایعات بی امان، سرانجام کونامی آماده است تا جزئیات بیشتری را در مورد آینده سری بازی های Silent Hill به طرفداران ارائه دهد.

از نزدیک به 3 سال پیش، شایعات زیادی در مورد تلاش کونامی بر روی احیای کامل سری بازی های Silent Hill منتشر شده است و خلأ آنها احساس خوبی دارد. یکی از آخرین گزارش ها ادعا می کند که رونمایی رسمی از بازی های آینده سری کونامی دور از دسترس نیست و ظاهرا اکنون زمان آن فرا رسیده است.

در میان جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که کمپانی کونامی با انتشار توییتی جدید، از برگزاری رویداد ویژه سری بازی های Silent Hill ساعت 00:30 دقیقه پنجشنبه 7 مهرماه به وقت ایران خبر داده است. این ناشر ژاپنی در این توییت نوشت: “آیا این شهر را در رویاهای پریشان خود می بینید؟” کونامی در ادامه می گوید که طرفداران باید منتظر “آخرین اخبار در مورد سری بازی Silent Hill در استریم آینده در 19 اکتبر باشند.”

شایعات حاکی از آن است که 3 بازی مجزای Silent Hill در حال ساخت هستند که یکی از آنها بازی اکشن اول شخص Silent Hill 5 است. اثری که باید منتظر انتشار تیزر فراگیر Silent Hill: The Short Message بود. به نظر می رسد پروژه دیگر بازسازی Silent Hill 2 باشد که توسط استودیوی Bloober Team سازنده بازی های The Medium و Layers of Fear در حال توسعه است و به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

در نهایت، شایعاتی مبنی بر توسعه یک بازی ماجراجویی ترسناک تعاملی، ظاهراً با همکاری استودیو Annapurna وجود دارد. هنوز مشخص نیست که کدام یک از این پروژه ها در جریان آتی کونامی قرار خواهند گرفت. با این حال، طرفداران برای کشف این موضوع نیازی به صبر طولانی ندارند. در همین حال، سایت رسمی بازی سایلنت هیل نیز در دسترس قرار گرفته است که زمان پخش آتی را در صفحه اول نشان می دهد.

  تبلت "Moto Tab G62" در لیست دستگاه های سازگار با Google Play دیده شد

دیدگاهتان را بنویسید