خرید استودیو Wargaming Sydney از Riot Games

یکی از توسعه دهندگان بازی آنلاین World of Tanks بخشی از مجموعه بزرگ Riot Games خواهد بود.

اوایل امروز استودیو Riot Games که به عنوان سازنده بازی های آنلاین پرطرفداری مانند League of Legends و Valorant شناخته می شود، اعلام کرد که با مالکان و سهامداران این شرکت برای خرید کامل استودیوی بازی سازی استرالیایی به توافق رسیده است. Wargaming سیدنی.

طبق این انتشار، این استودیو از این پس با نام Riot Studios Sydney شناخته می شود. Riot Games همچنین می‌گوید که خرید استودیوی Wargaming در سیدنی بستری برای این سری خواهد بود تا به صحنه بازی‌سازی مستعد استرالیایی دست پیدا کند. البته Riot تایید کرده است که تنها توسعه دهندگان یکی از شعبه های Wargaming در سیدنی به Riot Sydney تغییر نام خواهند داد و Wargaming Sydney به عنوان ناشر و صاحب امتیاز بازی آنلاین محبوب World of Tanks به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

ناریشی هارانی، رئیس توسعه استودیو Riot سیدنی، درباره این قرارداد جدید گفت: «در 10 سال گذشته بودن بخشی از خانواده Wargaming برای ما یک سفر شگفت‌انگیز و منحصر به فرد بوده و به ما کمک کرده تا به عنوان یک استودیو رشد کنیم. پیشرفت بازی ها در سطح جهانی. ما در مورد تناسب فرهنگی بین خود و خانواده Riot Games هیجان‌زده هستیم و مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن تخصص خود در توسعه جهانی و یکپارچه بازی با سایر تیم‌ها در این فرنچایز بزرگ هستیم.”

لوگوی استودیو Wargaming سیدنی

قبل از پیوستن به Riot، این شرکت در بین استودیوهای بازی سازی بیشتر به دلیل ابزارهای توسعه بازی Bigworld Technology شناخته می شد که بیشتر برای بازی های آنلاین چند نفره یا MMO استفاده می شد. علاوه بر World of Tanks و World of Warships، این ابزارهای زیرساخت نرم افزاری در بسیاری دیگر از بازی های آنلاین کره ای و چینی استفاده شده است. با پیوستن این گروه به Riot Games، انتظار می رود که شاهد استفاده از این فناوری ها در بازی های آینده و فعلی این سری یا یک بازی کاملاً جدید و عظیم چند نفره باشیم.

  دلیل نهایی اینستاگرام ، واتس اپ و فیس بوک چه بود؟!

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید