شایعه: ارائه کیت های توسعه PS5 Pro و Xbox میان نسل به توسعه دهندگان بازی

بر اساس یک گزارش جدید، کیت توسعه کنسول های میان نسلی پلی استیشن و ایکس باکس ممکن است برای توسعه دهندگان ارسال شده باشد.

کنسول های پلی استیشن 4 پرو و ​​ایکس باکس وان ایکس در اواسط نسل هشتم عرضه شدند تا نه تنها از طرفداران کنسول های خانگی با سخت افزار قدرتمندتر پشتیبانی کنند، بلکه کیفیت عملکرد بسیاری از بازی های نسل هشتم را نیز بهبود بخشند. اکنون گمانه زنی های مختلفی وجود دارد که به احتمال وجود نسخه های میان نسلی کنسول های پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس اشاره می کند. اخیرا گزارشی منتشر شده که نشان می دهد دو شرکت سونی و مایکروسافت قصد دارند در اواسط نسل نهم، کنسول های جدید و قدرتمندتری را مانند نسل هشتم روانه بازار کنند.

به گفته یکی از خودی های شرکت Rockstar، کیت های توسعه پلی استیشن 5 پرو و ​​ارتقاء سخت افزاری بین نسلی کنسول های ایکس باکس در حال حاضر در دست توسعه دهندگان است.

این منبع خبری مدعی صحت اطلاعات خود است که این گزارش را بر اساس جزئیات فنی و نه صرفاً گمانه زنی منتشر کرده است. توسعه دهندگان معمولاً کیت های توسعه سخت افزارهای آینده را خیلی زودتر از نسخه های رسمی دریافت می کنند. بنابراین اگر این گزارش درست باشد، جای تعجب ندارد. اگر این نسخه‌های بین نسلی سری پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس در سال 2024 منتشر شوند، در مقایسه با شروع نسل هشتم، همان زمان عرضه پلی‌استیشن 4 پرو و ​​ایکس‌باکس وان ایکس خواهد بود.

زودترین تام هندرسون وی در گزارشی اعلام کرد که کنسول احتمالی پلی استیشن 5 پرو با نسخه ای که شایعه شده در سال آینده منتشر خواهد شد یکسان نیست و ممکن است درایو دیسک آن حذف شود. گزارش اخیر هندرسون همچنین بیان می کند که سونی انتظار دارد مدل جدید کنسول پلی استیشن 5 در سال مالی آینده به رکورد 30 میلیون دستگاه برسد. علاوه بر این، در اوایل سال جاری، TCL Technology پیش بینی کرد که پلی استیشن 5 پرو و ​​مدل جدید سری ایکس باکس در سال 2023 یا 2024 عرضه شوند.

  بهترین بازیکنان بازی FIFA 23 توسط Electronic Arts را به شما معرفی می کنیم

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی چیست؟ آن را با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید