فاش شدن تاریخ انتشار نسخه نسل نهم بازی The Witcher 3

به نظر می رسد تاریخ انتشار The Witcher 3: Wild Hunt برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس فروشگاه انگلیسی است | اس را فاش کرده است.

نسخه بهبودیافته The Witcher 3: Wild Hunt برای کنسول های نسل نهم در ابتدا توسط Cyber ​​Interactive برای سال 2021 برنامه ریزی شده بود. با این حال، C در Project Red اوایل امسال اعلام کرد که مسئولیت ساخت این بازی بر عهده استودیو Saber است. همچنین یکی از تیم های محلی را گرفت CDPR این باعث پیشرفت پروژه می شود. با این حال، از آن زمان تاریخ انتشار خاصی برای این بازی اعلام نشده است. فقط آدام کیسینسکی، مدیر عامل استودیو، در گزارش مالی سپتامبر خود به “اواخر سال 2022” اشاره کرد.

اکنون یکی از کاربران Reddit ادعا می کند که کارمند فروشگاه GAME در انگلستان بوده است و تصاویری از پایگاه داده فروشگاه را با مردم به اشتراک می گذارد. در این لیست شاهد بازی The Witcher 3 GOTY Edition برای PS5 و Xbox Series X and S هستیم که برای جمعه 9 دسامبر 2022 (18 دسامبر) برنامه ریزی شده است.

بازی The Witcher 3 در یک فروشگاه انگلیسی معرفی شد

اگرچه این پست مدت کوتاهی بعد توسط این کاربر حذف شد، اما وب سایت Game Infinitus قبل از آن توانسته بود اسکرین شات آن را ذخیره کند.

انتظار می‌رود دیر یا زود، CD Projekt Red جزئیات بیشتری را در مورد زمان‌بندی انتشار بازی موردانتظار خود برای آخرین کنسول‌های سونی و مایکروسافت با طرفداران به اشتراک بگذارد. استودیوی لهستانی اخیرا تایید کرد که در حال کار بر روی سه گانه جدید Witcher به همراه دو پروژه مرتبط است.

  10 بار بازی Total War: Warhammer 3 به همراه نسخه DLC

یکی از این بازی ها توسط یک استودیوی بیرونی به عنوان یک بازی “کاملا مستقل” در حال ساخت است، در حالی که دیگری توسط استودیو The Molasses Flood ساخته می شود. ساخته شده است و باید یک تجربه تک نفره و چند نفره را ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید