نسخه God of War Ragnarok آپدیت روز اول منتشر شد

به نظر می رسد که God of War Ragnarok حداقل در PS4 در روز اول عرضه به روز رسانی 18 گیگابایتی دریافت خواهد کرد.

زمان زیادی تا انتشار بازی God of War Ragnarok باقی نمانده تا بازیکنان پس از مدت ها انتظار آن را تجربه کنند. اگرچه سانتا مونیکا به تازگی اعلام کرده است که مراحل ساخت این بازی به پایان رسیده و God of War Ragnarok به اصطلاح طلایی شده است، اما تیم سازنده همچنان در حال بررسی بیشتر و رفع باگ های احتمالی هستند. اکنون، یک به‌روزرسانی در شبکه پلی‌استیشن به گیمرها اطلاعات بیشتری در مورد تلاش سانتا مونیکا برای دوران پس از خدای جنگ راگناروک داده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در صفحه توییتر PlaystationSize که معمولاً به‌روزرسانی‌های شبکه پلی‌استیشن را ردیابی می‌کند، گزارش شده است که به‌روزرسانی God of War Ragnarok در روز اول احتمالاً به 18.4 گیگابایت فضا نیاز دارد. بر اساس این گزارش، به نظر می رسد نسخه پلی استیشن 4 این بازی با آپدیت قابل توجهی در روز اول عرضه شود، اما هنوز خبری از فضای مورد نیاز برای بروزرسانی روز 1 نسل نهم God of War Ragnarok وجود ندارد.

یک تمساح غول پیکر با دهان باز در کریتوس در God of War Ragnarok می پرد

گزارش های قبلی حاکی از آن بود که حجم پایه بازی God of War Ragnarok در پلی استیشن 4 بیش از 90 گیگابایت خواهد بود. البته مانند موارد دیگر از این دست، احتمالاً فایل های مرتبط با آپدیت از روز اول انتشار جایگزین خواهند شد و تغییر زیادی در فضای مورد نیاز بازی ایجاد نخواهد شد.

بازی مورد انتظار God of War Ragnarok قرار است در تاریخ 18 آبان (9 آبان) سال جاری بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شود.

  چه فیلم هایی را در این آخر هفته تماشا کنیم: از طلوع آفتاب تا دسته وحشی

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید