نمایش مراحل بازی Dead Space Remake در تریلرهای بازی

ویدیوهای لو رفته Dead Space Remake بخش های زیادی از گیم پلی آن را نشان داده است.

استودیوی الکترونیک آرتز و موتیو اخیرا قسمت های زیادی از بازی Dead Space Remake را برای گیمرها به نمایش گذاشت که طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. این بازی نشان می دهد که از اولین تریلر بازی تا آخرین تریلر طولانی، همگی قول داده اند که تجربه بصری فوق العاده ای را برای طرفداران فراهم کنند. حال در میان جدیدترین اخبار بازی، با خبر شدیم که قسمت های بیشتری از گیم پلی این بازی ترسناک بقا فاش شده است.

کانال YouTube Gameplay Place اخیراً 40 دقیقه گیم پلی مداوم Dead Space Remake را در 4 قسمت بدون توضیح بیشتر پخش کرد. با توجه به لو رفتن این ویدیوها، الکترونیک آرتز بلافاصله 3 مورد از آنها را حذف کرد و تنها یکی از آنها هنوز قابل مشاهده است.

این ویدیوها مرحله دوم و سوم بازی Dead Space Remake را به نمایش گذاشت که با ورود ایزاک کلارک به اتاق کنترل کشتی USG Ishimura به پایان می رسد. جایی که شخصیت اصلی سعی در راه اندازی مجدد موتورها دارد. این ویدیوها بسیاری از نبردهای وحشتناک بازی را به نمایش می گذارند و نگاهی به اتمسفر، جلوه های بصری و موارد دیگر می دهند. Remix فضای مرده چند ماه دیگر است، بنابراین این ویدیوها محصول نهایی را نشان نمی دهند.

دانلود ویدیو آپارات

بازی Dead Space Remake در تاریخ 27 ژانویه 2023 (بهان 1401) برای Xbox Series Xbox Series S، PlayStation 5 و PC منتشر خواهد شد. این بازی دارای ماموریت های جانبی داستانی، پس زمینه داستانی گسترده و دوربینی روان برای نمایش داستان بدون کات سین خواهد بود. EA تایید کرده است که نسخه های کنسولی این بازی با قیمت 70 دلار و نسخه PC 60 دلار قیمت خواهند داشت.

  خروج هنری کویل از سریال The Witcher پس از پایان فصل 3

دیدگاهتان را بنویسید