پرداخت برای بسته بندی مجدد RTX 4080 12GB از Nvidia

شرکای تجاری انویدیا تأیید کرده اند که این شرکت مایل است پس از توقف تولید، کارت گرافیک RTX 4080 12 گیگابایتی را به آنها پرداخت کند.

وب سایت نکسوس گیمرها گزارش داد که حداقل دو شرکت در میان تولید کنندگان AIB کارت‌های گرافیک انویدیا تأیید کرده‌اند که این شرکت مایل است هزینه بسته‌بندی مجدد مدل‌های کارت گرافیک سفارشی را پوشش دهد. پرداخت GeForce RTX 4080 12GB; با توجه به تصمیم انویدیا مبنی بر توقف ارسال این محصول.

بسیاری از تولیدکنندگان کارت گرافیک RTX 4080 12GB آنها در حال حاضر شروع به تولید این محصولات و پر کردن انبارهای خود برای عرضه بازار کرده اند. اکنون انویدیا به آنها اطمینان داده است که تغییر عقیده آنها به درد خواهد خورد.

انویدیا به این شرکت ها اطلاع داده است که این بسته ها باید جمع آوری و نابود شوند. این جعبه ها نباید برای نسخه نهایی محصولات خود استفاده شوند. به نظر می رسد انویدیا می خواهد فراموش کند که چنین محصولی وجود داشته است. اگرچه برای برچسب زدن مجدد این کارت ها به RTX 4070 یا 4070Ti هزینه می کنید هنوز مشخص نیست که آیا انویدیا سایر هزینه های مرتبط با این انتقال، از جمله نیروی کار را پوشش خواهد داد یا خیر.

بسته 12 گیگابایتی RTX 4080

هزینه های نیروی کار زمانی اهمیت پیدا می کند که بدانیم این محصولات که قبلا بسته بندی شده و آماده عرضه بودند، اکنون باید از بسته بندی خارج شوند و پس از تغییر استیکرهای سریال محصول و حتی تغییر بایوس GPU. دوباره مراحل بسته بندی را طی کنید. این کار نیاز به تلاش زیادی دارد که به بسته بندی مجدد محدود نمی شود.

  فیلم Zatana تولید HBO Max را متوقف کرد و امکان احیای آن در شبکه دیگری وجود داشت

لازم به ذکر است که لغو کارت گرافیک 12 گیگابایتی RTX 4080 تنها تصمیم لحظه آخری انویدیا نیست. در نسل قبلی انویدیا تصمیم گرفت کارت گرافیک RTX 3080 Ti را با 20 گیگابایت حافظه گرافیکی عرضه کند اما در نهایت تصمیم گرفت این مدل را با 12 گیگابایت VRAM عرضه کند.

مدل بسته بندی سفارشی RTX 4080 12 گیگابایتی

البته چند ماه بعد کارت گرافیک RTX 3080 Ti 20GB در بازار روسیه مشاهده شد که نشان می دهد نه تنها چنین مدلی توسط انویدیا برنامه ریزی شده است، بلکه برخی از شرکای تجاری این شرکت نیز شروع به تولید کارت گرافیک های خود کرده اند. ، بر اساس مشخصات اصلی آن.

قیمت تغییر RTX 3080 Ti 20GB به نسخه 12GB باید بیشتر از RTX 4080 12GB باشد. باشد زیرا در مورد این محصول باید حجم حافظه گرافیکی آن نیز تغییر کند. در حالی که انتظار می رود تقریبا RTX 4080، تغییرات بسیار کوچک هستند.

دیدگاهتان را بنویسید