اعلام زمان انتشار نتایج بازی God of War Ragnarok

طرفداران برای خواندن نقد God of War Ragnarok استودیو سانتا مونیکا نیازی به صبر طولانی ندارند.

استودیوی سانتا مونیکا که تنها با انتشار بازی God of War Ragnarok فاصله کمی دارد، چند روز مانده به پایان مراحل ساخت بازی اعلام کرد. اما هنوز انتظار برای تجربه بازی God of War Ragnarok سخت است. در این میان، خوشبختانه، طرفداران برای خواندن نقدهای این دنباله مورد انتظار نیازی به صبر طولانی ندارند. طبق آخرین اخبار بازی جردن میدلر وی از رسانه ویدیو گیم کرونیکل با انتشار توییتی اعلام کرد که نقد خود را ساعت 19:30 پنجشنبه 21 آبان به وقت ایران منتشر خواهد کرد.

نسل بعدی رسانه های پایه و جف کیلی آنها همچنین با ارسال توییت‌هایی همین تاریخ انتشار را برای بررسی‌های خود تأیید کردند. آنها اعلام کردند که پیش نمایش بازی God of War Ragnarok ساعت 16:30 روز جمعه 8 مهر به وقت ایران منتشر می شود. باید دید چقدر از بازی نمایش داده می شود، اما تریلرهای گیم پلی بازی قطعی به نظر می رسند.

God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر به طور انحصاری برای کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. اتفاقات این دنباله چندین سال پس از نسخه قبلی رخ می دهد، زمانی که کریتوس و آترئوس از نبرد راگناروک فرار می کنند، اما دیری نپایید که با فریا، ثور، والکری های جدید مانند کریست و گنا و دیگران روبرو می شوند. تجربه کامل God of War Ragnarok 40 ساعت طول می کشد که 20 ساعت آن برای تکمیل داستان اصلی لازم است.

همانطور که انتظار می رفت، God of War Ragnarok امتیاز M را از ESRB دریافت کرد. این بازی شاهد خونریزی و خشونت زیادی خواهد بود زیرا کریتوس و آترئوس در ماجراجویی تن به تن با مهاجمان انسانی و موجوداتی مانند اژدها، ترول ها و سنتورها مبارزه می کنند. این بازی چندین ساعت کات سین دارد که داستانی غنی و مفصل را روایت می کند.

  اولین تیزر بازی Everywhere - زومجی

دیدگاهتان را بنویسید