اعلام زمان دقیق رویداد Capcom Resident Evil Showcase

Capcom در حال برگزاری یک ویترین جدید برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد Resident Evil Village: Gold Edition و بازسازی Resident Evil 4 است.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که کپکام از میزبانی رویداد جدید Resident Evil Showcase خبر داده است. این ناشر ژاپنی در توییتی جدید اعلام کرد که این ویترین ساعت 1:30 بامداد جمعه 29 اکتبر به وقت ایران برگزار می شود و به صورت زنده از کانال رسمی توییچ رزیدنت اویل پخش می شود.

تمرکز رویداد Resident Evil Showcase بر روی Resident Evil Village: Gold Edition و بازسازی Resident Evil 4 خواهد بود. در اطلاعیه این رویداد آمده است که طرفداران باید منتظر چیزهای دیگری در ویترین آینده باشند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این به معنای معرفی یک بازی جدید در سری Resident Evil خواهد بود یا باید منتظر رونمایی بسته های الحاقی بیشتری برای Resident Evil Village باشیم.

Resident Evil Village: Gold Edition قرار است اواخر این ماه منتشر شود و شامل بازی پایه و بسته الحاقی The Winters است که حالت سوم شخص، محتوای اضافی جدید برای The Mercenaries و بسته الحاقی Shadows of Rose را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

Resident Evil 4 Remake همچنین جلوه های بصری بهبود یافته ای خواهد داشت. هنوز جزئیات زیادی در مورد این نسخه به اشتراک گذاشته نشده است و فقط می دانیم که نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 در تاریخ 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. اس پی سی. اگرچه هنوز این موضوع تایید نشده است، اما احتمال عرضه این بازی برای ایکس باکس وان نیز وجود دارد.

  آیا گوشی هوشمند شما واقعاً به محافظ صفحه نیاز دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید