امکان ساخت دنباله ای برای Twister در آینده نزدیک

یونیورسال پیکچرز و آمبلین اینترتینمنت در حال یافتن کارگردانی برای Twisters هستند که قرار است تولید آن در بهار 2023 آغاز شود.

از جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که فیلم Twisters در آستانه آغاز مراحل تولید قرار دارد. همانطور که ددلاین گزارش داد، یونیورسال پیکچرز و آمبلین اینترتینمنت در حال حاضر در حال انتخاب کارگردانی برای دنباله Twister هستند که قرار است تولید آن بهار آینده آغاز شود.

فیلم فاجعه Twister به کارگردانی جان دی بونت در سال 1996 روی پرده سینما ظاهر شد. در این فیلم بیل پکستون، هلن هانت و کری الویس آنها گردبادهای عظیم را مطالعه می کنند و می خواهند گردباد مترهای کوچکی را در داخل آن قرار دهند تا ویژگی های گردباد را ثبت کنند. فرانک مارشال وی تهیه کنندگی دنباله این فیلم را بر عهده دارد.

اگرچه راه اندازی مجدد فیلم Twister از سال 2020 در دست تولید است، هنوز جزئیات زیادی منتشر نشده است. به طور مشخص استیون اسپیلبرگ بسیار تحت تاثیر فیلمنامه Twisters مارک ال. اسمیتنویسنده فیلم Revenant شد و در نتیجه این پروژه سریعتر از حد معمول به مرحله اجرا رسید.

اولین جوزف کوشینسکیکارگردان Top Gun: Maverick برای کارگردانی Twisters در نظر گرفته شد، اما به دلیل کار روی فیلم آینده اپل با این نقش برد پیت او مجبور شد از پروژه کناره گیری کند. در حال حاضر هیچ کارگردانی برای این فیلم وجود ندارد، اما ظاهرا این وضعیت به زودی تغییر خواهد کرد.

کارگردانان زیادی هستند که سکان هدایت فیلم Twisters را در دست می گیرند که از جمله آنها می توان اشاره کرد دن تراختنبرگکارگردان فیلم 10 Cloverfield Lane الیزابت چای و جیمی چینکارگردانان فیلم انفرادی آزاد و تراویس نایتکارگردان فیلم Bumblebee اشاره کرد.

  پردازنده Core i9-13900K از حالت 350 وات در برخی از مادربردهای سری 700 پشتیبانی می کند.

بر اساس گزارش ها، یونیورسال پیکچرز و برادران وارنر. امیدوارند هلن هانت را برای دنباله Twister بازگردانند. ظاهرا این فیلم بر روی دختر هلن هانت تمرکز دارد که در یک طوفان گرفتار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید