بازی موبایل Mortal Kombat: Onslaught رونمایی شد

برادران وارنر با همکاری استودیو نمی دانم (NetherRealm) از بازی جدید مورتال کمبت: یورش در سبک مجموعه RPG برای پلتفرم موبایل معرفی شده است.

Mortal Kombat: Onslaught جدیدترین نسخه از سری مبارزات Mortal Kombat برای پلتفرم موبایل است که توسط استودیوی NetherRealm برای سال 2023 ساخته شده است. بازی مبتنی بر نقش آفرینی.” و اولین تجربه داستانی این مجموعه بر روی پلتفرم موبایل خواهد بود. در این بازی بازیکنان باید از لیست گسترده ارائه شده تیمی از مبارزان را به انتخاب خود بسازند و از آنها در نبردهای گروهی بزرگی استفاده کنند که به صورت بلادرنگ با آنها روبرو خواهند شد تا از یک تهدید تاریک جلوگیری کنند و از تخریب خطرناک مناطق کنار دبنال جلوگیری کنند.

بازی موبایل Mortal Kombat: Onslaught

عرضه Mortal Kombat: Onslaught مصادف با سی امین سالگرد انتشار بازی های مورتال کمبت در این ماه است. این سری که برای اولین بار در سال 1992 عرضه شد، بیش از 72 میلیون نسخه از بازی ها در سراسر جهان فروخته است، از جمله 12 میلیون نسخه از Mortal Kombat 11، آخرین بازی این مجموعه در سال 2019.

آخرین بازی موبایل مورتال کامبت به سال 2015 برمی گردد و بازی رایگان مورتال کامبت موبایل توسط بیش از 150 میلیون کاربر بر روی تلفن همراه خود نصب شده است.

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  کاربران اندروید و iOS در سال 2021 چقدر برای اپلیکیشن ها هزینه می کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید