در حال حاضر هیچ برنامه ای برای تولید فصل دوم انیمه Cyberpunk: Edgerunners وجود ندارد

به تازگی مدیر شعبه ژاپنی استودیوی بازی سازی CD Project Red صحبت های جدیدی در مورد انیمه تحسین شده Cyberpunk: Edgerunners ارائه کرده است.

همانطور که احتمالا می دانید، انتشار انیمه خوش ساخت Cyberpunk: Edgerunners توسط نتفلیکس تحسین های زیادی را برای این اثر به همراه داشت. این محصول بازی Cyberpunk 2077 را احیا کرد که در زمان انتشار با مشکلات زیادی مواجه شد. ماه گذشته VGC Media در گزارشی اعلام کرد که موفقیت انیمه استریم شده در نتفلیکس منجر به افزایش تعداد بازیکنان همزمان این بازی نقش آفرینی در پلتفرم استیم شده است. با این حال بسیاری از افراد در جریان اخبار اخیر سینما و تلویزیون درباره ساخت فصل دوم این انیمه سوالاتی داشتندساتورو هومامدیر بخش ژاپنی CD Projekt Red Studio و تهیه کننده انیمه Cyberpunk: Edgerunners در مصاحبه اخیر خود با Famitsu درباره این موضوع صحبت کرده است.

به گفته این شخص، به نظر نمی رسد در حال حاضر تولید فصل دوم این انیمه در لیست برنامه های سازندگان قرار داشته باشد. از سوی دیگر، ساتورو هوما او در صحبت های خود به این موضوع اشاره می کند که شخصا می خواهد روی فصل دوم این انیمه کار کند. با این حال، انیمه Cyberpunk: Edgerunners از ابتدا به عنوان یک داستان مستقل طراحی و ساخته شد. او می گوید:

من شخصاً دوست دارم به همکاری با استودیوهای ژاپنی برای تولید انیمه های بیشتری در آینده ادامه دهم، تا حدی به این دلیل که ما بازخوردهای خوبی دریافت کرده ایم، اما برای روشن بودن، Cyberpunk: Edgerunners به ​​عنوان یک تلاش مستقل برنامه ریزی شده است. بنابراین چیزی وجود ندارد که ما واقعاً در پشت صحنه در حال کار در فصل دوم باشیم.

  آیا انرژی تاریک واقعا وجود دارد؟ دانشمندان پاسخ می دهند

تصویر از Cyberpunk: Edgerunners

ساتورو هوما او همچنین در صحبت های خود به این موضوع اشاره کرد که اگر قرار باشد فصل دیگری از این انیمه ساخته شود، ممکن است لزوماً شاهد ادامه فصل اول این داستان نباشیم و به یک اثر کاملا مجزا و متمایز ختم شود. او می‌گوید: «حتی اگر بتوانیم در آینده انیمه‌های بیشتری بسازیم، نمی‌دانم فصل دوم خواهد بود یا چیزی کاملاً متفاوت».

با این حال، در آینده محتوای بیشتری برای علاقه مندان به سایبرپانک در دسترس خواهد بود. بسته الحاقی Cyberpunk 2077 با نام phantom liberty سال آینده برای نسل جدیدی از کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. از سوی دیگر، دنباله Cyberpunk 2077 نیز مدتی پیش به صورت رسمی توسط سازندگان رونمایی شد. مسئول این پروژه که مدت ها در انتظارش بودیم این CD Projekt RED آمریکای شمالی خواهد بود.

بچه ها نظرتون چیه؟ آیا انیمه Cyberpunk: Edgerunners را دیده اید؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار سینما و تلویزیون با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید