روند تولید Marvel’s Spider-Man 2 به خوبی پیش می رود

سازندگان Marvel’s Spider-Man 2 به طرفداران اطمینان داده اند که این اثر مورد انتظار سال آینده منتشر خواهد شد.

تابستان گذشته استودیوی بازیسازی Insomniac Games به طور رسمی ادامه بازی Marvel Spider-Man را برای کنسول پلی استیشن 5 اعلام کرد.در این بازی با پیتر پارکر و مایلز مورالس خواهیم بود. حضور شخصیت Venom نیز در این اثر تایید شده است. پس از انتشار موفقیت آمیز بازی Marvel’s Spider-Man Remastered برای رایانه های شخصی، Insomniac Games به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد با کمک این استودیو، Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را منتشر کند. انتشار Nixx برای کامپیوتر. این اثر در تاریخ 18 نوامبر سال جاری (27 آبان) برای کاربران رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. همانطور که احتمالا می دانید، Insomniac Games در کنار تولید Marvel’s Spider-Man 2 روی یک اثر مورد انتظار دیگر به نام Marvel’s Wolverine کار می کند و برنامه فشرده ای را پشت سر می گذارد.

ونوم در Marvel's Spider-Man 2

با توجه به مشغله زیاد استودیو تولید، احتمالاً نگرانی‌هایی از سوی طرفداران در خصوص انتشار زودهنگام آثار مذکور وجود دارد. دیروز یک حساب کاربری در توییتر به نام -خورخه- به نگرانی خود از این موضوع اشاره کرد. اکانت رسمی اینسومنیاک گیمز در پاسخ به این شخص گفت: پیشرفت خوبی داریم و [بازی Marvel’s Spider-Man 2] هنوز برای سال 2023 برنامه ریزی شده است. نمایش بازی ها به زمان، تلاش، منابع و هماهنگی نیاز دارد.

با این حال مشخص نیست اطلاعات و نمایش جدید این بازی چه زمانی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. ممکن است شاهد این اتفاق در نمایشگاه بعدی سونی باشیم. شاید در مراسم The Game Awards امسال که در 18 دسامبر برگزار می شود، شاهد تریلر بازی Spider-Man 2 باشیم. از طرف دیگر، ماه گذشته Milli Amand، یکی از افراد شناخته شده اینسایدر بازی های ویدیویی، اعلام کرد که به زودی گیم پلی بازی این اثر برای علاقمندان منتشر خواهد شد.

  تریلر معرفی بازی Two Point Campus بر روی نمایش فعالیت های مختلف تمرکز داشت

نظرت چیه عزیزم از Marvel’s Spider-Man 2 چه انتظاری داری؟ نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید