زمانی که A Plague Tale: Requiem منتشر شد، تریلر را پخش کنید

استودیو Asobo همزمان با عرضه جهانی بازی A Plague Tale: Requiem این تریلر در روز انتشار منتشر شد.

بازی مورد انتظار A Plague Tale: Requiem بالاخره امروز برای پلتفرم های Xbox Series X Xbox Series S، PlayStation 5، PC و Nintendo Switch (از طریق Cloud) منتشر شد. این اثر ادامه مستقیم بازی است داستان طاعون: بی گناهی و طرفداران می توانند ماجراهای آمیشیا و هوگو را سه سال بعد دنبال کنند.

Focus Entertainment، ناشر یک بازی همزمان با انتشار جهانی A Plague Tale: Requiem این تریلر در روز انتشار منتشر شد. توجه داشته باشید که این تریلر و ادامه متن بخش مهمی از داستان نسخه اول سری بازی است. داستان طاعون نشان می دهد پس اگر هنوز بی گناهی به ادامه متن نرو

دانلود ویدیو آپارات

مثل بازی داستان طاعون: بی گناهی می دانیم که هوگو از یک بیماری بسیار نادر رنج می برد که به او قدرت های عجیبی بخشیده است. تاریخ مرثیه در همین حال، چند ماه پس از پایان اپیزود اول، زمانی که آمیشیا و هوگو برای یافتن درمانی برای این بیماری و در جستجوی جزیره‌ای مرموز که در رویاهای هوگو ظاهر شده بود، سفری به جنوب را آغاز می‌کنند.

خیلی زود، طاعون و گروه های بزرگی از موش ها همه جا را فرا می گیرند. علاوه بر این، بازیکنان باید در طول سفر ماجراجویی خود با مزدوران و انواع دیگر دشمنان مقابله کنند.

خوشبختانه در قسمت دوم این سری از بازی ها، سازندگان سعی کرده اند بر روی داستان تمرکز کنند و نه گیم پلی مرثیه غنی سازی بیشتر آمیسیا به لطف کمان جدیدش که می تواند از تیرهای مختلف استفاده کند و از عناصر کیمیاگری و مخفی کاری استفاده کند، بسیار سخت تر شده است. هیوگو همچنین دارای قدرت های ویژه ای است که با وجود ماکولا او که در خون او به دست می آید، قادر است دشمنان پشت دیوار را مشاهده کند و با کنترل تعداد زیادی از موش ها نابود کند. البته اگر بی دقت از قدرت های هیوگو استفاده کنید، او می تواند از کنترل خارج شود.

  عرضه Age of Empires 2 و Age of Empires IV برای Xbox

بازی را کامل کنید A Plague Tale: Requiem بین 15 تا 18 ساعت طول می کشد. مشترکین سرویس اشتراک Gamepass هم اکنون می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی از این بازی لذت ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید