زمان عرضه کنترلرهای حسی دوگانه برای پلی استیشن 5 است

سونی رسما اعلام کرد که DualSense Edge، کنترلر پریمیوم قابل شخصی سازی پلی استیشن 5، سال آینده با قیمت 199.99 دلار در دسترس خواهد بود.

سونی اولین بار به طور رسمی از کنترلر DualSense Edge در رویداد Gamescom Opening Night Live رونمایی کرد. اکنون این شرکت با انتشار ویدئویی جدید اعلام کرده است که کنترلر ارتقا یافته PS5 را در تاریخ 26 ژانویه 2023 (6 فوریه 1401) عرضه خواهد کرد. DualSense Edge تا حدودی در رقابت با کنترلرهای Microsoft Elite معرفی شده است که ابتدا در سال 2015 معرفی شدند و بعداً مدل جدید Elite Series 2 را در سال 2019 دریافت کردند. کنترلر Elite Series 2 با قیمت 179.99 دلار به بازار عرضه شد. 30 دلار بیشتر از قیمت اصلی نسخه اصلی آن.

کنترلر DualSense Edge دارای دو دکمه معکوس بر روی بدنه اصلی دسته است و همچنین دارای میله های قابل تعویض با دو ارتفاع متفاوت است. میله های آنالوگ روی لبه کنترلر دارای یک لغزنده روی بدنه دستگیره هستند که به بازیکن اجازه می دهد میزان حرکت چوب را تنظیم کند. کنترلر Elite Series 2 دارای ویژگی مشابهی بود، اما بازیکنان باید با استفاده از یک ابزار خاص، چوب ها را شل و سفت می کردند.

دانلود از آپارات

از دیگر اقلام موجود در پکیج DualSense Edge می توان به کابل USB (برای شارژ)، دو نوع سوئیچ برای پشت دستگیره، پایه اتصال و کیف حمل اشاره کرد. ماژول های جایگزین در این دسته نیز به صورت جداگانه با قیمت 19.99 دلار فروخته می شوند. کاربران می توانند این محصول را در وب سایت direct.playstation.com پیش خرید کنند برای آمریکا و اروپای غربی استفاده می شود. سونی اعلام کرده است که ابتدا این دسته بندی ها را فقط از طریق فروشگاه داخلی خود به فروش می رساند و سپس از 23 فوریه 2023 امکان ارسال آن ها به سایر فروشگاه های بزرگ را نیز فراهم می کند.

  سیستم مورد نیاز بازی Evil West

دیدگاهتان را بنویسید