مسابقه نفس گیر در تریلر گیم پلی جدید Need for Speed ​​Unbound

اسکرین شات ها و تریلر گیم پلی بازی Need for Speed ​​Unbound با عنوان «ریسک و پاداش» بازیکنان را برای تجربه جدیدترین بازی Need for Speed ​​آماده می کند.

Electronic Arts و Criterion Games تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Need for Speed ​​Unbound منتشر کرده اند که تجربه آشنای بازی های Need for Speed ​​را با فضایی جدید و افکت های انیمه مانند Unbound بازسازی می کند. نشان می دهد.

در توضیحات این ویدیو آمده است: «برای رسیدن به اوج، باید ریسک کرد. شما باید انتخاب کنید که چه زمانی و چگونه همه چیز را به خطر بیندازید، در خیابان ها رانده شوید، از پلیس پیشی بگیرید و با مسابقات جانبی خود برای رسیدن به هدف مورد نظر درآمد کسب کنید. زمان اینجا پول است بنابراین باید سریع ترین راه را برای کسب درآمد کافی برای شرکت در مسابقات هفتگی و رسیدن به فینال بزرگ پیدا کنید پیدا می کنم.»

دانلود از آپارات

تقریبا دو هفته از انتشار رسمی بازی Need For Speed ​​Unbound می گذرد. در این مدت جزئیات مختلفی از این بازی رانندگی آرکید منتشر شد. چیزهایی مانند پلیس های تاکتیکی بیشتر از همیشه، گیم پلی با کیفیت بالا 4K و سرعت 60 فریم در ثانیه، داستان سرایی دقیق و ویژگی ها، بازگشت عنصر ضربه و در دسترس بودن بیش از 140 خودروی مختلف تنها بخشی کوچک از اطلاعاتی است که EA و Criterion در اختیار طرفداران قرار می دهند. در روزهای آینده می توان منتظر رونمایی از جزئیات بیشتر و تریلر دقیق گیم پلی آخرین نسخه از این سری بازی محبوب بود.

  نقد و بررسی فیلم ما همه به نمایشگاه جهانی می رویم دعوت به ترسناک ترین چالش اینترنتی جهان!

درگیری با ماشین های پلیس در Need for Speed ​​Unbound

بازی Need for Speed ​​Unbound در تاریخ 2 دسامبر سال جاری (11 نوامبر) با قیمت 70 دلار برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری X و S و رایانه‌های شخصی (از طریق استیم، اپیک گیمز استور و اوریجین) منتشر خواهد شد. بازی مسابقه‌ای جهان باز نیز قرار است به‌روزرسانی‌های رایگان دریافت کند که تعداد خودروها را از زمان عرضه افزایش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید