واکنش منتقدان به بازی A Plague Tale: Requiem

امروز A Plague Tale: Requiem رسما منتشر شد و میانگین امتیاز آن حکایت از یک بازی سرگرم کننده دارد.

A Plague Tale: Innocence را می توان یک بازی سرگرم کننده و جذاب دانست که داستان خواهر و برادری را روایت می کند که تلاش می کنند زنده بمانند و پایان آن به گونه ای بود که کاربران انتظار ادامه آن را داشتند. استودیو Osobo با تایید دنباله این بازی سعی در گسترش تجربه و دنیایی داشت که توانسته تجربه خوبی را ارائه دهد.

A Plague Tale: Requiem نوید یک محصول بهتر را بر اساس عملکرد خود می دهد که احتمالاً برخی از مشکلات نسخه قبلی برطرف می شود. چندین سال از اتفاقات نسخه قبلی می گذرد و هوگو به خوبی بر قدرت خود مسلط شده و می تواند کمک واقعی برای خواهرش باشد. این بازی امروز به طور رسمی منتشر شد و میانگین امتیاز آن نوید یک محصول سرگرم کننده را می دهد. در ادامه به نظرات برخی از منتقدان بازی A Plague Tale: Requiem می پردازیم و شما نیز می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

A Plague Tale: Requiem

  • سازنده: Studio Osobo
  • ناشر: Fox Entertainment
  • ژانر: ماجراجویی
  • پلتفرم: PC، Xbox Series X Xbox Series S، PlayStation 5، Nintendo Switch

آمیشیا و هوگو و گلهای سرخ در داستان طاعون: مرثیه

پیچ بازی: 90 از 100

A Plague Tale: Requiem از هر نظر نسبت به نسخه قبلی بهبود یافته و عناصر را گسترش داده است. محصولی جامد، خوش ساخت، از نظر بصری خیره کننده و تجربه ای کاملاً جذاب.

نگهبان: 80 از 100

A Plague Tale: Requiem تعادل خوبی بین تاریکی و پوچ از ابتدا تا انتها برقرار می کند. چیزهایی مانند سکانس های دردناک که در آن هوگو با چیزهایی دست و پنجه نرم می کند که هیچ کودکی در آن سن نباید تجربه کند، یا سکانس های اکشن که در آن باید از سونامی موش ها فرار کنید. اما حتی در مضحک ترین موقعیت ها، Requiem همیشه ایده های جدی دارد. در نهایت، این یک بازی در مورد زندگی با یک بیماری لاعلاج، مبارزات روزانه، تهدید شرایط بیرونی که اوضاع را بدتر می کند، اهمیت امید و این حقیقت تلخ است که گاهی اوقات هیچ چیز وجود ندارد.

Game Informer: 80 از 100

با دیدن دور دوم تیتراژ فیلم A Plague Tale: Requiem خیالم راحت شد. این سهولت به این دلیل نبود که من بازی را دوست نداشتم، بلکه ماجراجویی Rones (خانواده Emisha و هوگو) در بیشتر مواقع حساس و استرس زا بود. احساس می کنم خیلی طولانی است و در مواردی مانند فریب، درد و رنج دورون به طرز عجیبی سادیستی به نظر می رسد. با این حال، در موارد دیگر، کار استودیو Asobo را تحسین می کنم، مانند داستان سرایی سرسبز و سیستم مخفی کاری موش. خوشبختانه، Requiem چیزی بیش از یک دنباله است و بر اساس تجربه‌ام، برای ادامه احتمالی این ماجرا هیجان‌زده هستم. اما اگر استودیو برنامه‌ای برای استراحت از سریال دارد، مطمئن باشید که Requiem با نمایشی قوی عرضه خواهد شد.

GamesRadar: 80 از 100

A Plague Tale: Requiem عناصر ایجاد شده توسط نسخه Innocence را به شدت تغییر نمی دهد. اما با تکیه بر نقاط قوت خود به عنوان یک افسانه شخصیت محور در یک محیط تاریخی که اغلب نادیده گرفته می شود، داستان دیگری را روایت می کند که به یاد خواهید آورد.

VGC: 40 از 100

A Plague Tale: Requiem یک بازی ماجراجویی جذاب است که متاسفانه با عملکرد فنی ضعیف و گیم پلی ساده، خسته کننده و تکراری خدشه دار می شود.

منتقدان به بازی A Plague Tale Requiem سئو کول

1666119002 82 واکنش منتقدان به بازی A Plague Tale Requiem سئو کول

  بازی Two Point Campus از 1 میلیون بازیکن

دیدگاهتان را بنویسید