پایان پشتیبانی سرویس آنلاین برای تعدادی از بازی های EA

EA قصد دارد در ماه‌های آتی پشتیبانی از خدمات آنلاین برخی از بازی‌های خود مانند Mirror’s Edge و Onrush را برای همیشه متوقف کند.

بسیاری از گیمرها پس از چندین سال همچنان به تجربه بازی های قدیمی مورد علاقه خود به صورت آنلاین ادامه می دهند. یکی از بزرگترین مشکلات این دسته از بازیکنان، پایان پشتیبانی رسمی از بازی های قدیمی است. در جریان اخبار اخیر بازی، متوجه شدیم که الکترونیک آرتز در ماه های آینده پشتیبانی از خدمات آنلاین برخی از بازی های خود را به طور دائم متوقف خواهد کرد.

طبق لیست منتشر شده، پشتیبانی آنلاین از بازی های اکشن تیراندازی ارتش دو: چهلمین روز و ارتش دو: کارتل شیطان 20 اکتبر (28 مهر) به پایان می رسد.

خدمات بازی آنلاین مزدوران 2 (کنسول های پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360)،Command & Conquer: Red Alert 3 (پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360)، Command & Conquer 3: Tiberium Wars و بسته افزودنی آن با نام خشم کین (Xbox 360) نیز فقط تا 9 نوامبر (18 نوامبر) در دسترس خواهد بود.

سپس در 30 نوامبر شاهد خاموش شدن سرورهای بازی Onrush و در نهایت پشتیبانی آنلاین بازی ها خواهیم بود. لبه آینه ،NBA Jam On Fire Edition ،Gatling Gears و ساقه 2 در 19 ژانویه 2023 (20 دسامبر) به پایان می رسد.

تصویر بازی Onrush

الکترونیک آرتز، ناشر این بازی‌ها، بیانیه‌ای را در این رابطه منتشر کرد: «تصمیم به حذف یک سری از ویژگی‌ها یا بخش‌هایی از بازی‌های خاص از EA Games کار می‌کند یا به پشتیبانی از خدمات آنلاین بازی‌های قدیمی EA Games هرگز آسان نیست. تیم‌های توسعه‌دهنده به اندازه بازیکنان، قلب و روح را در بازی‌ها و ویژگی‌ها و محتوای آنها می‌گذارند. به همین دلیل، حذف هر یک از این بازی ها بسیار دشوار است.

  تاریخ انتشار بازی New Tales from the Borderlands مشخص شد

همانطور که بازی های جدید جایگزین آثار قدیمی می شوند، تعداد بازیکنانی که هنوز بازی های قدیمی دارند تا حدی کاهش می یابد. به طور معمول کمتر از 1٪ از بیشترین بازیکنان آنلاین در بین تمام عناوین EA. [در نتیجه] یک چیز دیگر [پرداختن به] تمام کارهای پشت صحنه ای که برای زنده نگه داشتن خدمات آنلاین این بازی ها انجام می شود، غیرعملی است.

ما متعهد به بهبود عملکرد و بخش‌های مختلف بازی‌هایمان با انتشار مداوم به‌روزرسانی‌های جدید هستیم تا تجربه آنها را تا زمانی که ممکن است لذت‌بخش نگه داریم. “این تعهد به گیم پلی عالی گاهی به این معنی است که ویژگی ها و قطعات قدیمی را باید پشت سر گذاشت.”

دیدگاهتان را بنویسید