اطلاعات انتشار از محتوای Call of Duty: Modern Warfare 2 پس از عرضه

اکتیویژن اطلاعات محتوای پس از عرضه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را منتشر کرده است.

استودیو Infinity Ward به عنوان سازنده و Activision به عنوان ناشر به برخی از برنامه های خود برای دوران پس از انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 اشاره کرده اند. با توجه به تاریخ انتشار بازی در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) این سال، فصل اول این بازی به همراه محتوای زنده در تاریخ 16 نوامبر (25 آبان) سال جاری برگزار می شود. همچنین، Battle Royale Warzone 2 و حالت DMZ نیز در همین تاریخ منتشر خواهند شد.

طبق گفته اکتیویژن، اولین مجموعه کمپین های Raid که شامل تیم های سه نفره می شود و بازیکنان باید در نبردهای تعاونی نفس گیر شرکت کنند. بازی‌ها باید با همکاری یکدیگر چند معما را در تاریخ 23 آذر (14 دسامبر) امسال همراه با آپدیت حل کنند. فصل اول دوباره بارگذاری شد در دسترس خواهد بود. در واقع کمپین های تب Raid ادامه کمپین تب تک نفره است.

شخصیتی از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

حملات Call of Duty: Modern Warfare 2 بخشی از حالت همکاری ویژه Operas خواهد بود که برای اولین بار در نسخه اصلی Modern Warfare 2 در سال 2009 عرضه شد. در زمان راه اندازی، حالت عملیات ویژه دارای سه ماموریت بر روی نقشه Al Mazrah خواهد بود. اولین ماموریت رادارگریز Bad Situation نام دارد. ماموریت دوم Vehicle Escape با تمرکز بر نبرد وسایل نقلیه خواهد بود و ماموریت سوم Observatory Defense نام دارد که بر روی دفاع از یک منطقه متمرکز است.

همچنین، بازیکنان می توانند یکی از سه مجموعه طبقه بندی شده به نام های Assault، Medic و Engineer را انتخاب کنند. مجموعه Assault روی زره‌های سنگین در سطوح بالاتر، استفاده سریع‌تر از آیتم‌ها، ظرفیت زره بالاتر و Stim رایگان تمرکز دارد. کیت Medica بر توانایی‌هایی مانند بازپرداخت سریع‌تر و استفاده از تپانچه Stim برای بازپرداخت از فاصله دورتر برای حمایت از اعضای حزب تمرکز دارد.

  ارائه بازی جدید Mortal Kombat در برنامه سی امین سالگرد این مجموعه ناموفق بود

شخصیت های چند نفره Call of Duty: Modern Warfare 2

در نهایت، کیت Engineer می تواند استفاده از تجهیزات را بهبود بخشد و با کمک Snapshot Pulse خود، قادر به شناسایی دشمنانی است که در فاصله نزدیک هستند. در پایان، اکتیویژن به طرفداران Raid توصیه کرد که هر سه ماموریت سه ستاره را انجام دهند و سعی کنند حداقل یک کیت را قبل از شروع Raid به سطح پنج ارتقا دهند.

در نهایت می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار Call of Duty: Modern Warfare 2 با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید