حجم 118 گیگابایت نسخه پلی استیشن 4 بازی God of War Ragnarok

به تازگی حجم مورد نیاز نسخه پلی استیشن 4 بازی God of War Ragnarok مشخص شده و کاربران باید فضای زیادی را برای نصب این بازی خالی کنند.

God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر برای کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس خواهد بود. با نزدیک شدن به انتشار رسمی بازی، در روزهای باقی مانده اطلاعات زیادی از این بازی منتشر می شود. روز گذشته استودیوی سازنده ویدیویی 10 دقیقه ای از این اثر منتشر کرد که به قسمت اول پشت صحنه بازی می پردازد و روند ساخت آن را توضیح می دهد. حال در جدیدترین اخبار دنیای بازی، با توجه به دسترسی زودهنگام برخی افراد به این اثر، حجم مورد نیاز برای نصب بازی بر روی کنسول پلی استیشن 4 مشخص شده است.

تصویر منتشر شده در توییتر که اندازه بازی God of War Ragnarok را در کنسول پلی استیشن 4 نشان می دهد.

چند ساعت پیش یک حساب توییتر با نام lfnoelb با انتشار تصویری که در بالا مشاهده کردید، فضای مورد نیاز برای نصب این بازی را در پلی استیشن 4 به اشتراک گذاشت. به نظر می رسد برای تجربه بازی God of War Ragnarok در این کنسول به 118509 گیگابایت فضای خالی نیاز داریم. عدد منتشر شده تقریبا دو برابر حجم God of War است که در سال 2018 برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد.این اثر حدود 45 گیگابایت فضای کنسول را اشغال کرد.

با توجه به صحبت های سانتا مونیکا مبنی بر بزرگتر بودن این اثر از ایده های اصلی سازندگان و وجود گزارش های تایید نشده ای که حاکی از محتوای غنی بازی است، حجم منتشر شده و حجم بزرگتر بازی نسبت به نسخه قبلی است. چندان تعجب آور نیست به احتمال زیاد حجم مذکور شامل آپدیت روز 1 بازی است که حجم آن 18 گیگابایت است. در مورد حجم بازی روی کنسول پلی استیشن 5 نیز سوالاتی وجود دارد که باید تا زمان معرفی رسمی آن صبر کنیم.

  زمان انتشار ریمستر بازی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse

پیش از این فضای مورد نیاز این بازی در کنسول نسل هشتم سونی 90.6 درج شده بود. نقد و نمرات God of War Ragnarok در تاریخ 3 نوامبر منتشر خواهد شد.

نظر شما چیه عزیزم نظرات و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید