درباره ساخت داستان God of War Ragnarok در اولین تریلر پشت صحنه توضیح داده شد

استودیو سانتا مونیکا در اولین ویدیو از پشت صحنه بازی God of War Ragnarok در مورد چگونگی شکل گیری داستان بازی صحبت می کند.

پیش از انتشار بازی God of War Ragnarok در ماه آینده، استودیو سانتا مونیکا سری جدیدی از ویدیوهای پشت صحنه را به اشتراک گذاشته است که جزئیات روند توسعه بازی را شرح می دهد. ویدیوی اول بازی در مورد «چگونگی شکل گیری داستان» است و همراه با شرح وقایع نسخه اول، وارد مراحل ساخت داستان دنباله آن می شود. این ویدیو حاوی اسپویلرهای داستانی بازی God of War 2018 است. پس مراقب باشید اگر آن را تجربه نکرده اید.

دانلود ویدیو آپارات

سازندگان قبل از اینکه توجه خود را به نحوه خلق داستان God of War Ragnarok معطوف کنند، نگاهی به خط داستانی اصلی نسخه قبلی انداخته اند. بدون پرداختن به جزئیات، ویدیوی جدید به Fimbolwinter یا زمستان طولانی که جهان را یخ زده است و مقدمه ای برای Ragnarok، پایان خدایان است، اشاره می کند.

اولین ویدیوی پشت صحنه God of War Ragnarok نیز روند ضبط حرکت را نشان می دهد. استودیو در سانتا مونیکا مجبور شد به دلیل شیوع ویروس کرونا با شرایط جدید وفق داده و تغییراتی در فرآیندهای معمول ایجاد کند. با توجه به چند سال بازیگری سانی سولیچکه در نسخه قبلی God of War نقش آترئوس را بازی می کرد، تیم سازنده باید در حین ضبط صحنه ها روی تغییر صدای بازیگر کار می کردند.

بازی God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر می شود. بازی God of War Ragnarok به 40 ساعت زمان نیاز دارد که 20 ساعت آن برای تکمیل داستان اصلی و همین مدت زمان نیاز است. برای ماموریت های جانبی God of War Ragnarok چندین ساعت کات سین دارد که داستانی غنی و مفصل را روایت می کند. این نسخه توسط ESRB رتبه M یا مناسب برای سنین 17+ را دریافت کرد.

  جودی کامر، تام هاردی و آستین باتلر در فیلم The Bikeriders بازی می کنند

دیدگاهتان را بنویسید