دلیل حذف اکانت اینستاگرام چیست؟ [راه های پیشگیری]

اینستاگرام مجموعه گسترده ای از سیاست ها را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران ایجاد کرده است. اما هنوز حفره هایی وجود دارد که می تواند حساب شما را حذف کند. اگرچه این پلتفرم راه حلی برای بازیابی حساب هایی که به صورت دستی حذف شده اند ندارد. اما راه های مختلفی وجود دارد که می توانید حساب خود را بازیابی کنید. در این مقاله در مورد دلیل حذف اکانت اینستاگرام اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم اما قبل از آن پیشنهاد می کنیم در صورت نیاز به وب سایتی معتبر برای خرید فالوور تقلبی از سایت fmifollow استفاده کنید.
چه عواملی منجر به حذف اکانت می شود؟
عوامل مختلفی باعث عدم دسترسی به حساب شما می شود. به عنوان مثال، اگر حساب شما روی شماره تلفن نصب شده باشد، اگر اینستاگرام حذف شده باشد و به شماره یا رمز عبور دسترسی نداشته باشید، ممکن است نتوانید وارد حساب کاربری خود شوید. البته زمانی که چنین اتفاقاتی رخ می دهد، با راه حل هایی می توان اکانت را بازیابی کرد. به طور کلی برای جلوگیری از پرش اکانت اینستاگرام حتما این موارد را به خاطر بسپارید.
اکانت اینستاگرام بدون هیچ دلیلی حذف شد
اینستاگرام حساب‌هایی را که دستورالعمل‌های انجمن و شرایط خدمات را نقض می‌کنند غیرفعال می‌کند. با این حال، برخی از حساب ها نیز به اشتباه غیرفعال می شوند. اگر حساب شما یک حساب تجاری یا فروشگاهی باشد، چنین رویدادی منجر به از دست دادن تمام زحمات شما خواهد شد. بنابراین باید قوانین اینستاگرام را اعمال کنید و آنها را در نظر داشته باشید.
برخی از دلایل رایج حذف اکانت اینستاگرام
دلایل مختلفی وجود دارد که اینستاگرام تصمیم به حذف اکانت یک کاربر می گیرد. این دلایل زیاد است که به مهم ترین آنها اشاره می کنیم. این عوامل را بخوانید زیرا ممکن است حساب شما به این دلایل حذف شود.
• نقض شرایط و ضوابط
نقض مکرر قوانین پلتفرم ها ممکن است منجر به فسخ دائمی حساب کاربری و بازگرداندن حساب اینستاگرام شود. کاربران باید اطمینان حاصل کنند که حساب‌هایشان محتوایی را که فعالیت‌های غیرقانونی، سخنان مشوق عداوت و تنفر و تهدید علیه افراد یا جوامع خاص را تبلیغ می‌کند، پست نمی‌کند. شما یک کاربر اینستاگرام هستید پس باید طبق قوانین این شبکه اجتماعی رفتار کنید. این شبکه رفتار تمامی کاربران خود را بررسی می کند و از ارسال مطالب نامناسب جلوگیری می کند.
• عدم فعالیت حساب
اینستاگرام به عنوان یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی قوانین خاص خود را دارد. همه کاربران در صورتی که قصد دارند در اینستاگرام فعال باشند باید این قوانین را در نظر داشته باشند. اینستاگرام هر حسابی را که دو سال است از آن استفاده نکرده است غیرفعال می کند. بر این اساس، توصیه می کنیم در صورت عدم استفاده از اکانت اینستاگرام خود، هر از چند گاهی وارد حساب کاربری خود شوید تا از پرش شدن آن جلوگیری کنید. این کار تا حد زیادی از حذف اکانت جلوگیری می کند.
• استفاده از ابزارهای شخص ثالث
این پلتفرم استفاده از نرم افزارهای شخص ثالث را برای افزایش فالوور یا افزایش تعامل ممنوع می کند. اگر اینستاگرام مشکوک باشد که از برنامه‌هایی برای تغییر تعداد فالوور یا ایجاد نظرات بیشتر در زیر پست‌هایتان استفاده کرده‌اید، ممکن است دسترسی به حساب شما را محدود کند. بر این اساس، ضروری است که از چنین ابزارهایی با احتیاط استفاده کنید زیرا می توانند منجر به افزایش اکانت اینستاگرام شما شوند.
حساب اینستاگرام به دلیل نقض قوانین و مقررات حذف شد

  جذاب ترین مک های تاریخ; نگاهی به بهترین طراحی های اپل

alt="حساب اینستاگرام به دلیل نقض قوانین و مقررات حذف شد"

اینستاگرام به دلیل اجرای قوانین سختگیرانه برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت کاربران مشهور است. اگر حسابی شرایط پلتفرم را نقض کرده باشد، بازیابی آن عملا غیرممکن است. با این حال، از آنجایی که چندین دستورالعمل وجود دارد، ممکن است برنامه به طور تصادفی نمایه شما را پرچم گذاری کرده باشد. اگر چنین است، دو راه برای تنظیم مجدد حساب وجود دارد.
اگر هنگام تلاش برای ورود به سیستم، پیام پاپ آپی دریافت کردید که حساب شما شرایط اینستاگرام را نقض کرده است، از روش اول استفاده کنید. پس از تکمیل فرآیند، حساب شما باید بلافاصله بازیابی شود. برای بازیابی حساب
• دکمه «بیشتر بدانید» را در صفحه ورود به برنامه تلفن همراه خود فشار دهید. اگر حساب به اشتباه غیرفعال شده باشد، یک پیام پاپ آپ از شما می خواهد که به پلتفرم متصل شوید.
• گزینه لطفا به ما اطلاع دهید… را انتخاب کنید.
• برای نشان دادن اینکه آیا حساب شما برای مقاصد تجاری استفاده شده است، بله یا خیر را انتخاب کنید.
• اطلاعات شخصی خود را در قسمت های مورد نیاز وارد کنید.
• اگر یک حساب تجاری را بازیابی می کنید، باید اسناد تجاری را برای تأیید ارسال کنید. اینستاگرام اکانت را دوباره فعال نمی کند مگر اینکه حداقل یک سند معتبر ارسال کنید.
• برای ارسال درخواست خود روی ارسال کلیک کنید.
اگر اینستاگرام تشخیص دهد که حذف اکانت تصادفی بوده است، کد فعال سازی مجدد را برای شما ایمیل می کند. این پلتفرم معمولاً از کاربران می‌خواهد که به پیام خود با یک تصویر JPEG پاسخ دهند که تکه‌ای کاغذ حاوی کد را در دست دارند. مطمئن شوید که کد به وضوح قابل مشاهده است و تصویر از کیفیت بالایی برخوردار است. اگر تصویری دانه‌دار یا تار برای ID ارسال کنید، اینستاگرام ممکن است درخواست شما را رد کند. پس از تکمیل فرآیند، باید در عرض چند روز بتوانید به حساب خود دسترسی داشته باشید. پلتفرم ایمیل دیگری برای شما ارسال می کند تا به شما اطلاع دهد که حساب را بازیابی کرده است.
راه دیگر برای بازیابی حساب کاربری این است که از پلتفرم بخواهید فعالیت اینستاگرام شما را بررسی کند و در تصمیم خود تجدید نظر کند. برای انجام این
• برنامه اینستاگرام را روی دستگاه خود راه اندازی کنید.
• مشخصات حساب خود را وارد کرده و دکمه ورود را فشار دهید.
• اگر پلتفرم حساب شما را غیرفعال کرده باشد، پیامی را روی صفحه نمایش خواهید دید. به شما اطلاع می‌دهد که حساب حذف می‌شود و 30 روز فرصت دارید تا درخواست بررسی را ارسال کنید.
• اگر پلتفرم نظر خود را تغییر نداد، گزینه Download data را انتخاب کنید تا از اطلاعات اینستاگرام خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.
• روی درخواست بررسی کلیک کنید.
• اطلاعات ورود به حساب غیرفعال شده را وارد کنید.
اینستاگرام اکنون دوباره بررسی می‌کند که آیا حسابی قوانین این پلتفرم را نقض کرده است. اگر اینستاگرام نظر خود را تغییر داد و تصمیم به بازگرداندن حساب کاربری خود گرفت، ظرف چند روز به شما اطلاع داده خواهد شد. توجه داشته باشید که برخی از کاربران برای دریافت پاسخ از پلتفرم چندین هفته منتظر می مانند.
اکانت اینستاگرام توسط هکرها حذف شد

  پردازنده های جدید Alder Lake اینتل برای لپ تاپ ها معرفی شدند [CES 2022]

اکانت اینستاگرام توسط هکرها حذف شد

برای تبدیل شدن به هدف هکرها نیازی به جمع آوری فالوورهای ارزان اینستاگرام و فالوورهای اینترنتی زیاد ندارید. با توجه به اینکه بسیاری از کاربران پروفایل های اینستاگرام خود را عمومی نگه می دارند، هکرها راه هایی را برای به دست آوردن اطلاعات آنها و استفاده از آن برای اهداف پلید پیدا کرده اند. هکرها می توانند شما را از حساب کاربری خود منع کنند، تمام پست های شما را حذف کنند یا حتی حساب شما را برای همیشه حذف کنند.
اگر مشکوک هستید که حساب شما هک شده است، صندوق ورودی خود را بررسی کنید و پیامی مبنی بر تغییر اطلاعات حساب خود پیدا کنید. اگر این اعلان را مشاهده کردید، هکرها اطلاعات ورود شما را تغییر داده اند، بنابراین نمی توانید از برنامه تلفن همراه برای بازیابی حساب خود استفاده کنید.
هنگامی که هکرها حساب کاربری شما را حذف می کنند، اینستاگرام آن را به عنوان یک حذف دستی درک می کند و آن را برای همیشه حذف می کند. می توانید با استفاده از همان آدرس ایمیل یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید، اما ممکن است لازم باشد یک نام کاربری جدید انتخاب کنید.
چگونه از حساب اینستاگرام در برابر هکرها محافظت کنیم؟
شما می توانید برای جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام خود اقداماتی را انجام دهید. اولین مورد شامل تنظیم یک رمز عبور قوی است. بهتر است برای هر یک از حساب های شبکه های اجتماعی خود یک رمز عبور متفاوت داشته باشید تا هکرها نتوانند تمام اطلاعات شما را کنترل کنند. همچنین می توانید از وب سایت ها برای ارزیابی قدرت کد استفاده کنید. یکی دیگر از اقدامات پیشگیرانه فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای است. هر بار که با دستگاه جدیدی وارد سیستم می‌شوید، برنامه از شما می‌خواهد هویت خود را با استفاده از یک کد تأیید تأیید کنید
اینستاگرام شکایت را حذف کرد
هنگامی که مطمئن شدید هیچ یک از قوانین انجمن اینستاگرام را نقض نکرده اید، می توانید یک فرم درخواست تجدید نظر ارسال کنید و از پلتفرم درخواست کنید تا حساب شما را بازگرداند. می توانید این کار را با استفاده از رایانه یا یک برنامه تلفن همراه انجام دهید. جذابیت بسیار آسان است، فقط باید مراحل تعیین شده توسط اینستاگرام را دنبال کنید.
برچسب‌ها: اینستاگرام، اینستا

  نتایج بررسی عملکرد فناوری XeSS اینتل با پردازنده‌های گرافیکی Nvidia و AMD

دیدگاهتان را بنویسید