دی سی می خواهد با بازگشت هنری کویل، فیلم Man of Steel 2 را بسازد

گفته می شود دی سی می خواهد هنری کویل را به عنوان سوپرمن بازگرداند و دنباله مرد فولادی را بسازد.

هالیوود ریپورتر ادعا می کند که دی سی و دبلیو بی دیسکاوری هنری کاویل برای ایفای نقش سوپرمن در ادامه احتمالی در نظر گرفته شده است مرد فولادی را برگردانید. البته هنوز چیزی به طور قطعی قطعی نشده است، اما گفته می شود WB Discovery است برای نگارش فیلمنامه به دنبال فیلمنامه نویسان هستند این Man of Steel 2 است. اوضاع در DC و Warner Bros کمی آشفته به نظر می رسد. برادران وارنر دیسکاوری در تلاش است تا کوین فایگی خود را برای رهبری دنیای سینمایی دگرگون شده دی سی بیابد.

فیلم مرد فولادی در سال 2013 به کارگردانی زک اسنایدر روی پرده سینما آمد. این فیلم که سرآغاز دنیای سینمایی دی سی است باید با آن رقابت کند این فیلم که MCU در نظر گرفته می‌شود، ۶۶۸ میلیون دلار در سینماها فروخت تا به پرفروش‌ترین فیلم مستقل سوپرمن در تاریخ تبدیل شود. پس از اکران Batman v Superman: Dawn of Justice، Wonder Woman Aquman و Suicide Squad و تصمیم به ایجاد ارتباط بین آنها و تشکیل یک دنیای سینمایی گسترده دی سی همه چیز طبق برنامه پیش می رفت. تا اینکه در سال 2017 همه چیز شروع به فروپاشی کرد.

هنری کویل در نقش سوپرمن در

جاس ویدون، کارگردان فیلم لیگ عدالت، که در سال 2017 جایگزین زک اسنایدر در صندلی کارگردانی این فیلم شد و به همین دلیل “هیات فیلم کار را برای او دشوار کردند” و اتهامات جدی دیگر در مورد بدرفتاری با گل گدوت بازیگر نقش زن شگفت انگیز به او معرفی شد و در نهایت از کار اخراج شد. پس از آن، شایعات زیادی در مورد نسخه زک اسنایدر از این فیلم داشتیم که منجر به بحث هایی در مورد مسیر اشتباه DCEU و مفاهیمی مانند Snyderverse شد. این شایعات زمانی شدت گرفت که ازرا میلر، ستاره فلش او با اتهامات متعدد سوء استفاده و ارتباط با یک فرقه انحرافی مواجه شد. ما باید پروژه فیلم را در اینجا لغو کنیم دختر خفاشی همچنین اشاره کرد که باعث سر و صدای زیادی در اینترنت شده است.

  تبدیل سریال جنگ زرهی مارول به فیلم

شاید بتوان سرنوشت برادران وارنر را رقم زد. و DC برای ایجاد یک جهان مشترک هنوز مشخص نیست. موفقیت فیلم‌های مستقل The Batman و Joker ثابت کرده است که تا زمانی که استعدادهای زیادی در جلوی دوربین و پشت صحنه وجود داشته باشد، مخاطبان همچنان مشتاق محتوای سینمایی DC هستند.

هنری کویل پس از اکران فیلم Man of Steel در پروژه های دیگری مانند سریال موفق The Witcher در نتفلیکس و چندین فیلم دیگر ظاهر شده است، اما او بارها تمایل خود را برای تکرار این نقش نشان داده است.

دیدگاهتان را بنویسید