فاش شدن جایزه پیش خرید و نسخه کاخ Need for Speed ​​Unbound

استودیوی Criterion Games جوایز پیش‌خرید و نسخه Palace Need for Speed ​​Unbound را فاش کرده است.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیو Criterion Games به همراه تریلر گیم پلی جدید بازی Need for Speed ​​Unbound، جزئیاتی از جوایز پیش خرید و نسخه Palace Edition منتشر کرده است. نسخه Palace این بازی با قیمت 79.99 دلار عرضه خواهد شد و دارای چهار اتومبیل سفارشی جدید خواهد بود. یکی از این خودروها گلف GTI است که بازیکنان می توانند با پیشرفت در بازی به آن دست پیدا کنند.

نسخه Palace دارای تعدادی جلوه های رانندگی، برچسب های مشمن، پلاک ها، ژست شخصیت منحصر به فرد و بنرها است. با خرید این نسخه می توانید یک بسته پوستی انحصاری که شامل بیش از 20 آیتم مختلف برای شخصی سازی آواتار خود می باشد نیز دریافت کنید. پاداش‌های پیش‌خرید Unbound Need for Speed ​​همچنین شامل Driving Effect، پلاک خودرو، بنرها و برچسب‌ها و 150000 دلار پول نقد درون بازی برای استفاده در حالت چندنفره است.

کسانی که می‌خواهند Need for Speed ​​Unbound را بدون نیاز به خرید تجربه کنند، می‌توانند از طریق EA Play در Origin یا برنامه EA به نسخه آزمایشی 10 ساعته روی آورند. این نسخه آزمایشی در تاریخ 29 نوامبر در دسترس خواهد بود و به گیمرها اجازه می دهد پیشرفت خود را به نسخه کامل منتقل کنند. بازیکنان با اشتراک سرویس EA Play Pro می توانند نسخه Palace را در همان روز تجربه کنند.

Need for Speed ​​Unbound و پاداش پیش‌سفارش نسخه Palace

Need for Speed ​​Unbound در تاریخ 2 دسامبر (11 نوامبر) برای کاربران پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. Xbox Series S و PC شامل آن می شود.

  نوروز 1401 مبارک باد; آغاز یک قرن جدید

دیدگاهتان را بنویسید