نمایش نبردها و دشمنان شوالیه گاتهام در تریلر جدید

شعبه مونترال برادران وارنر. تریلر دیگری از بازی RPG اکشن Gotham Knights منتشر کرد تا داستان، نبردها، توانایی ها و افراد شرور را به نمایش بگذارد.

درست زمانی که هیچ کس فکر نمی کرد تریلر دیگری از Gotham Knights از شعبه مونترال برادران وارنر وجود داشته باشد، تریلر جدیدی از بازی اکشن RPG به اشتراک گذاشته شده است. در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که تریلر کوتاهی از Gotham Knights منتشر شده است تا به بازیکنان ایده دهد که چه انتظاری دارند.

دانلود ویدیو آپارات

ابتدا باید بدانید که بتمن مرده است. لازم نیست این را باور کنید، اما بیایید فعلا با آن کنار بیاییم. در این شرایط نایت وینگ، رد هود، رابین و بت گرل برای محافظت از شهر گاتهام پا پیش می گذارند و هر کدام از آن ها مهارت ها و سبک بازی منحصر به فردی دارند. در این بازی 5 منطقه برای کاوش و بسیاری از تبهکاران برای نابودی وجود دارد. با جمع‌آوری سرنخ‌ها، درباره جغدها و دستور کار آنها اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

بازی Gotham Knights در تاریخ 21 اکتبر (29 مهر) برای Xbox Series X Xbox Series S، PlayStation 5 و PC منتشر خواهد شد. در ابتدا قرار بود این بازی برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 نیز عرضه شود، اما گستردگی بازی توسعه‌دهندگان را مجبور به لغو نسخه‌های نسل هشتم کرد. بازی وعده می دهد حجم زیادی از محتوای داستانی را ارائه می دهد که برای تجربه همه آنها به بیش از یک دور بازی نیاز دارد.

بازی Gotham Knights تنها با سرعت 30 فریم بر ثانیه بر روی کنسول ها اجرا می شود و در هنگام راه اندازی گزینه حالت عملکردی نخواهد داشت. هنوز مشخص نیست که آیا در آینده تغییری در این زمینه ایجاد خواهد شد یا خیر. مدتی پیش سازندگان از حالت 4 نفره Heroic Assault co-op رونمایی کردند که جدا از کمپین بازی است.

  شایعه: تاریخ انتشار بازی Atomic Heart مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید