احتمال حضور ساشا بارون کوهن در سریال قلب آهنین مارول برای نقش مفیستو

شایعه شده است که مارول استودیوز در حال مذاکره با ساشا بارون کوهن، ستاره بورات برای بازی در نقش مفیستو در سریال Ironheart است.

فیلمبرداری و تولید سریال قلب آهنین هم اکنون در آتلانتا و هم اکنون در دومی در حال انجام است اخبار سینما و تلویزیوناین احتمال وجود دارد که یک شخصیت غیرمنتظره در سریال قلب آهنین معرفی شود. ددلاین این را گزارش کرد ساشا بارون کوهن، بازیگر و کمدین محبوب در سریال قلب آهنین ظاهر می شود و در نقش مفیستو بازی می کند. این بازیگر اخیرا در استودیو فیلم Pinewood در بریتانیا و در بخش محصولات مارول دیده شده است، اما در حال حاضر هیچ پاسخ رسمی از کوهن یا مارول دریافت نشده است.

مفیستو

پیش از این شایعات زیادی در مورد حضور مفیستو در سریال WandaVision وجود داشت اما در نهایت این ارباب خبیث در این سریال حضور نداشت. در حالی که حضور مفیستو در سری Ironheart ممکن است کمی غیرمنتظره باشد، اما ممکن است این شخصیت در دیگر آثار مارول مانند مجموعه Agatha: Coven of Chaos نیز حضور داشته باشد. شخصیت شیطانی و منفی هود با بازی آنتونی راموس قرار است قدرت های ماورایی داشته باشد و ممکن است با بازنویسی آن شخصیت با مفیستو نسبت فامیلی داشته باشد یا مفیستو در ظاهری متفاوت باشد.

دومینیک تورن در داخل نقش ریری ویلیامز با نام مستعار قلب آهنین. لیریک راس به عنوان بهترین دوست ریری ویلیامز، آنتونی راموس، هارپر آنتونی، آلدن ارنرایش، شی کولی و مانی منتانا، بازیگران دیگری هم هستند که در سریال قلب آهنین حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. در سری Ironheart، ریری ویلیامز قرار است پیشرفته ترین لباس و زره را از زمان اولین حضور مرد آهنی بسازد. شخصیت ویلیامز برایان مایکل بندیس و مایک دئوداتو ایجاد و اولین بار در سال 2016 در مارول کامیکس معرفی شد.

  بازی جمجمه و استخوان های یوبی سافت بار دیگر به تعویق افتاد

لوگوی جدید سریال قلب آهنین مارول

ساشا بارون کوهن که 3 بار نامزد اسکار شده است بیشتر با بازی در نقش بورات در فیلم بورات و فیلم بورات 2 شناخته می شود و از دیگر آثار این بازیگر می توان به انیمیشن ماداگاسکار، فیلم سوئینی تاد: شیطان اشاره کرد. باربر خیابان فلیت، فیلم هوگو، فیلم دیکتاتور، فیلم بدبختان، فیلم میزبان 2، فیلم برادران گریمزبی، سریال جاسوس، فیلم شیکاگو 7 و انیمیشن لوک. کوهن در حال حاضر در پشت صحنه سریال سلب مسئولیت است.

ریری ویلیامز یک دختر 15 ساله و دانشجوی مهندسی در MIT است. تورن همچنین قرار است در فیلم Black Panther: Wakanda Forever حضور داشته باشد که قرار است در 11 نوامبر اکران شود. چایناکا هاج او که قبلاً به عنوان دستیار نویسنده در داستان های شگفت انگیز و Snowpiercer کار کرده بود، تیم نویسندگی را رهبری کرد و Ironheart را تهیه کرد. او همچنین کارگردانی قسمت های مختلف سریال قلب آهنین را بر عهده دارد سام بیلی و آنجلا بارنز خوب.

سریال قلب آهنین در 6 قسمت تولید و در سال 2023 از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید