احتمال حضور شخصیت ددپول در فیلم خورشید نیمه شب مارول

نام اکانت توییتر Marvel Midnight Suns به DeadpoolSuns تغییر کرده است و احتمال دارد شخصیت ددپول در بازی معرفی شود.

در چند ماه گذشته شاهد چندین تریلر شخصیت از بازی Midnight Suns مارول بودیم و قابلیت ها و گیم پلی این شخصیت های قابل بازی فاش شد. حالا اتفاق جالبی افتاده و به نظر می رسد ددپول کنترل اکانت توییتر Marvel Midnight Suns را برای تبلیغ حضورش در بازی به دست گرفته است!

نام این اکانت به هشتگ DeadpoolSuns تغییر کرده و ویدیویی با آن برای کمک گرفتن از طرفداران منتشر شده و وارد لیست شخصیت های بازی مذکور خواهد شد. با توجه به علاقه ددپول به شکستن دیوار چهارم، طبیعی است که این اتفاق با شخصیت ددپول همخوانی داشته باشد و از آنجایی که توسط حساب رسمی بازی میزبانی می شود، احتمالاً این شخصیت در بازی حضور خواهد داشت.

ددپول در توییتی نوشت: «درست است کالپولیا! صدای خود را به گوش دیگران برسانید. من، آقای ددپول باید در Midnight Suns باشم. این بی عدالتی بزرگ دوام نخواهد آورد.» جیک سولومونمدیر خلاقیت Marvel’s Midnight Suns و گارث دی آنجلیسسازنده به تازگی به برخی سوالات در مورد بازی پاسخ داده است. این دو پایان کمپین اصلی بازی را تایید کردند دارای 45 مرحله است و بین 40 تا 50 ساعت طول خواهد کشید.

بازی Marvel’s Midnight Suns در راه است 11 آذر (2 دسامبر) برای پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S و کامپیوتر تحویل داده خواهد شد. علاوه بر این، نسخه های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ این بازی در تاریخ متفاوتی عرضه خواهند شد.

  PlayStation Visual Arts Studio در توسعه پروتکل Callisto نقش دارد

دیدگاهتان را بنویسید