امکان ساخت چندین فیلم جدید بر اساس بتمن با محوریت شخصیت های شرور

شایعه شده است که مت ریوز و برادران وارنر در حال بررسی امکان ساخت چند فیلم بر اساس بتمن و تمرکز بر شخصیت های شرور هستند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونیک فیلم بتمن می تواند جهان سینمایی خودش را داشته باشد. طبق گزارش اخیر هالیوود ریپورتر، مت ریوز به دنبال گسترش دنیای بتمن خود به شیوه ای متفاوت و بزرگ است. گفته می شود که چندین پروژه دی سی زیر نظر برادران وارنر در دست ساخت هستند. دیسکاوری و بوریس کیت از هالیوود ریپورتر فاش کردند که جهان بتمن چیزی بیشتر از دنباله آن و سریال پنگوئن خواهد داشت.

او اشاره کرد که ریوز از قبل شروع به صحبت و ملاقات با نویسندگان و کارگردانان مختلف درباره ساخت فیلم هایی با محوریت دشمنان بتمن کرده است. در حالی که هنوز هیچ یک از این پروژه ها تایید نشده اند، اشاره شده است که شرورانی مانند Scarecrow، Clayface و حتی پروفسور خوک که یکی از تاریک ترین و خشن ترین شخصیت های بتمن است برای این فیلم ها در نظر گرفته شده اند. این پروژه ها در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه هستند و به همین دلیل در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی منتشر نخواهد شد و حتی ممکن است بسیاری از این پروژه ها رها شوند.

سریال پنگوئن با بازی کالین فارل، قسمت بعدی دنیای بتمن خواهد بود که برای پخش از HBO Max تولید خواهد شد. فیلم بتمن با بازی رابرت پتینسون در نقش شوالیه تاریکی در مارس گذشته اکران شد و توانست بیش از 8.770 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد که شامل بیش از 3.369 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 401.4 میلیون دلار در سایر کشورهای جهان است.

  تریلر جدید Wo Long: Fallen Dynasty نبردهای درون بازی را به نمایش می گذارد

دیدگاهتان را بنویسید