تصاویری از یک کولر بسیار بزرگ و چهار اسلات کارت گرافیک انویدیا 900 واتی را منتشر کنید

تصاویری از چیزی که به نظر می رسد یک خنک کننده عظیم چهار اسلات برای یک کارت گرافیک 900 واتی GeForce RTX 40 باشد، به صورت آنلاین منتشر شده است.

بر اساس گزارشی که در وب سایت Chiphell منتشر شده است، خنک کننده بزرگ چهار شیار که در تصاویر اخیر به بیرون درز کرده است، ممکن است متعلق به کارت گرافیک 900 واتی سری RTX 40 بوده باشد. اما با توجه به لغو اخیر مدل TITAN از سری Ada، شاید بسیاری از علاقه مندان این سوال را داشته باشند که ابعاد هیت سینک این کارت چقدر می تواند بزرگ باشد. اکنون این فرصت وجود دارد که پاسخ این سوال را دریافت کنیم.

کولرهای فریم کارت گرافیک 900 وات RTX 40

رهبر این اطلاعات ادعا می کند که این طراحی مربوط به GPU است بزرگ ترین آن انویدیا با توان مصرفی 900 وات است. البته این مقدار مربوط به حداکثر توان مصرفی این کارت است TDP پیش فرض بسیار کمتر از آن است. منبع این تصاویر گفته است که او اقلام دیگری دارد که هنوز پست نکرده است. با توجه به تعداد فریم ها شکل X که در این تصاویر مشاهده می شود نشان می دهد که به احتمال زیاد جعلی نیستند و به وضوح خنک کننده های چهار شیار هستند که قرار است استفاده شوند.

از سوی دیگر، به نظر می رسد خنک کننده 900 واتی انویدیا هیت سینک متفاوتی دارد. بدیهی است که پره های هیت سینک زاویه دار نیستند و به صورت عمودی و به موازات PCB کارت قرار گرفته اند. علاوه بر این صفحه سرد در کنار کارت قرار می گیرد تا بتوان PCB را با چرخش 90 درجه در بدنه آن قرار داد. در غیر این صورت این قسمت نیز برای خنک سازی با هدف دیگری در اینجا قرار داده شده است که نمی توان به طور قطعی در مورد آن اظهار نظر کرد.

  اما استون، ویلم دفو و مارگارت کوالی در فیلم جدید یورگوس لانتیموس ایفای نقش کرده‌اند.

هیت سینک کارت گرافیک 900 وات RTX 40

اگرچه بعید به نظر می رسد، اما خوب بود که انویدیا نوعی توضیح برای آنچه در این تصاویر می بینیم ارائه می کرد. اگرچه طراحی این کولر جالب به نظر می رسد، اما مشخص نیست چند کاربر می توانند چنین کولر غول پیکری را در کیس خود جای دهند.

دیدگاهتان را بنویسید