ساختن دنباله ای برای A Plague Tale Requiem غیرممکن نیست

کارگردان فیلم A Plague Tale Requiem اظهار داشت که هنوز هم می توان منتظر ساخت دنباله ای در آینده بود، اما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای آن وجود ندارد.

کوین چوتئوکارگردان بازی A Plague Tale: Requiem در مصاحبه ای با بلاگ پلی استیشن اعلام کرد که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ساخت دنباله ای برای این بازی وجود ندارد. با این حال تولید آن را در آینده غیرممکن نمی داند. کوین چوتئو در این مصاحبه اعلام کرد که به هیچ وجه دری برای تولید نسخه دیگری از بازی بسته نیست.

در این مصاحبه سوالی در مورد بسته شدن دنیای A Plague Tale مطرح شد و کوین چوتئو به صراحت اعلام کرد که هنوز هیچ چیز قطعی نیست. البته کارگردان بازی A Plague Tale: Requiem اشاره می کند که تصمیم گیری در این زمینه به میزان استقبال بازیکنان از نسخه دوم بستگی دارد. این کاملا منطقی به نظر می رسد. چرا که سازندگان می گویند پس از استقبال گیمرها از بازی A Plague Tale Innocence، بازی Requiem نیز برای تولید چراغ سبز نشان داده است.

کوین چوتئو در صحبت با بلاگ پلی استیشن اعتراف کرد: «فکر می‌کنم در حال حاضر پایان کار است. اما درها [توسعه‌ی دنباله بازی A Plague Tale: Requiem] هرگز بسته نشده است و باید دید بازیکنان چگونه آن را دریافت خواهند کرد. ما می خواهیم قبل از تصمیم گیری واکنش آنها را به بازی ببینیم. آنها مسیر تولید ما را هدایت می کنند و اگر محصول ما را دوست ندارند، باید کار دیگری انجام دهیم تا نظر آنها را جلب کنیم.»

  افشاگر GTA 6 به دنبال معامله با Rockstar است

A Plague Tale: Requiem اخیراً برای کاربران Xbox Series X در دسترس قرار گرفته است. Xbox Series S، PlayStation 5، PC و Nintendo Switch (از طریق ابر) گنجانده شده است. این بازی در همان روز عرضه به Game Pass معرفی شد و مشترکین این سرویس اشتراکی توانستند بدون پرداخت هزینه جداگانه آن را امتحان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید