نقشه، بخش فورج و موارد دیگر در آپدیت زمستانی Halo Infinite اضافه شد

استودیو 343 Industries محتوای آپدیت زمستانی Halo Infinite را با یک تریلر جدید فاش کرد.

فصل سوم محتوای آنلاین و چند نفره Halo Infinite تا مارس 2022 منتشر نخواهد شد. با این حال، 343 Industries برنامه های زیادی برای این بازی تیراندازی اول شخص دارد. سازنده قصد دارد آپدیت زمستانی بازی را در 17 نوامبر سال جاری منتشر کند. با توجه به این نکته، این استودیو ویژگی‌هایی را که این به‌روزرسانی به Halo Infinite اضافه می‌کند در یک ویدیوی دقیق پیش‌نمایش کرد.

با انتشار این آپدیت، حالت کمپین co-op از نسخه بتا خارج می شود و همه بازیکنان به آن دسترسی خواهند داشت. البته اخیراً تیم سازنده اعلام کرده است که توانایی تجربه کمپین co-op با استفاده از ویژگی split-screen را لغو کرده اند. در این میان حالت Forge که مورد انتظار بسیاری از طرفداران سری Halo است نیز با انتشار آپدیت زمستانی وارد حالت بتا خواهد شد.

نبرد در بخش چند نفره Halo Infinite

به جز کمپین، تغییرات و محتوای جدید برای بخش چند نفره و آنلاین برنامه ریزی شده است. تیم 343 Industries یک سیستم XP جدید برای آپدیت زمستانی Halo Infinite معرفی کرده است. تا قبل از معرفی این سیستم، بازیکنان تنها با انجام چالش های Battle Pass XP کسب می کردند، اما اکنون می توان برای برنده شدن در مسابقات و عملکرد خوب، امتیاز دریافت کرد که جزو سیستم پیشرفت جداگانه محسوب می شود. همچنین 343 Industries تایید کرد که این سیستم امتیازی جدید در قسمت Battle Pass نیز پیشرفت های زیادی خواهد داشت.

علاوه بر این، توسعه دهنده Halo Infinite اعلام کرد که دو نقشه عرصه جدید Detachment و Argyle که هر دو با استفاده از حالت Forge ساخته شده اند، با آپدیت زمستانی به بازی اضافه خواهند شد. همچنین نسخه بازسازی شده نقشه کلاسیک Halo 3 The Pit با استفاده از حالت Forge در حال توسعه است و در آینده به بازی اضافه خواهد شد. علاوه بر این محتوا، یک Battle Pass رایگان جدید با 30 سطح پیشرفت، یک حالت جدید نامتقارن Covert One Flag، رویدادهای جدید و موارد دیگر در این به‌روزرسانی وجود دارد.

  Galaxy S23 Ultra چقدر سریع شارژ می شود؟

دانلود ویدیو آپارات

Halo Infinite اکنون بر روی پلتفرم های Xbox Series X در دسترس است. Xbox Series S، Xbox One و PC در دسترس هستند.

در نهایت می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید