واکنش منتقدان به شوالیه های گاتهام

میانگین امتیاز بازی Gotham Knights به تازگی منتشر شد و آنطور که باید و شاید نتوانست نظر منتقدان را به خود جلب کند.

قبل از معرفی Gotham Knights، چندین سال از انتشار آخرین بازی در Gotham City می گذشت و کاربران بی صبرانه منتظر محصول جدیدی بودند که بار دیگر در نقش بتمن قرار بگیرد. در این بین با معرفی شوالیه های گاتهام مشخص شد که خبری از بتمن نیست و داستان در ساختاری روایت می شود که بتمن در آن کشته شده است و حالا شما به عنوان یکی از چهار قهرمان با او به گشت و گذار در شهر گاتهام می پردازید.

بازی Gotham Knights به زودی منتشر خواهد شد و چندی پیش مشخص شد که کاربران کنسول تنها یک حالت قابل اجرا برای خود دارند. به عبارت دیگر، Gotham Nights تنها برای کاربران کنسول با سرعت 30 فریم در ثانیه در دسترس است. این در حالی است که میانگین امتیازات این بازی به تازگی منتشر شده و به نظر نمی رسد آنطور که باید و شاید مورد توجه منتقدان قرار گرفته است. در زیر می توانید نظرات برخی از منتقدان بازی Gotham Knights را در مورد زومجی ببینید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

شوالیه های گاتهام

  • تهیه کننده: برادران وارنر. مونترال
  • ناشر: برادران وارنر
  • ژانر: اکشن ماجراجویی
  • پلتفرم: رایانه شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس

پوستر بازی Gotham Knights

خدا یک گیک است: 80 از 100

چیزهای زیادی در مورد شوالیه های گاتهام وجود دارد، به خصوص سیستم پیمایش و مبارزه. اما یکسری ضعف ها مانع این کار شد.

VGC: 80 از 100

Gotham Knights که از سایه Arkham بیرون می آید، یک بازی ابرقهرمانی عالی با شخصیت های دوست داشتنی ارائه می دهد. در حالی که برخی از این درخشش به دلیل عملکرد ناسازگار بازی در کنسول تعدیل می‌شود، این بهترین بازی Gotham است که می‌توانید دریافت کنید، هرگز نگران کاوش در دنیای آن نباشید.

Game Informer: 73 از 100

شوالیه های گاتهام با اهداف، نبردها و فعالیت های بسیار آشنا من را غافلگیر نکردند، اما ناامیدم نکردند. کاوش در گاتهام با تعدادی شخصیت جدید و ساختمان‌های پر جنب و جوش و کشف داستان‌های پنهان علیه مردم آن بسیار سرگرم کننده است. شخصیت های اصلی این حق را دارند که بدانند آیا به میراث برجسته زندگی می کنند یا خیر. حتی اگر آن را دوست نداشته باشید، گاتهام به اندازه کافی شرور دارد که مهم نیست که هستید، اوقات خوبی را سپری کنید.

پیچ بازی: 70 از 100

Gotham Knights اصرار دارد که یک بازی دنیای بازی با عناصر RPG مدرن باشد که در نهایت به تعدادی از مشکلات گیم پلی و مکانیک های دردناک ختم می شود. با این حال، لحظات سرگرم کننده زیادی وجود دارد و می توانید داستانی جذاب را تجربه کنید. شاید در مقیاس Arkham نباشد، اما در نوع خود بازی خوبی است.

GamesRadar: 50 از 100

گیم‌پلی متقاعدکننده‌ای در قلب Gotham Knights وجود دارد، اما در پشت مسائلی مانند UX بد، یک سیستم ساخت و سفارشی‌سازی بی‌فایده و یک سیستم مبارزه پنهان است. من واقعا معتقدم که برادران وارنر گیمز مونترال قادر است بهترین ها را خلق کند، اما این بازی ای نیست که گاتهام پس از مرگ بروس وین شایسته آن باشد. همچنین این نوع تولیدی نیست که بعد از انتقال Rocksteady به Metropolis و ایجاد Suicide Squad: Kill the Justice League شاهد آن باشیم.

منتقدان به شوالیه های گاتهام سئو کول

1666272520 551 واکنش منتقدان به شوالیه های گاتهام سئو کول

  محققان یک ماده خمیر مانند با رسانایی الکتریکی تولید کردند

دیدگاهتان را بنویسید