Cyberpunk 2077 به مدت 4 هفته متوالی به 1 میلیون بازیکن فعال روزانه می رسد

CD Projekt Red اعلام کرده است که Cyberpunk 2077 به مدت چهار هفته متوالی روزانه یک میلیون بازیکن فعال داشته است.

بازی Cyberpunk 2077 در هفته های اخیر از نظر جذب بازیکن بسیار خوب عمل کرده است که این موفقیت را عمدتا مدیون پخش انیمه سری Cyberpunk: Edgerunners (Cyberpunk: Edgerunners) از نتفلیکس است. البته، به نظر نمی رسد که گیمرها به این زودی ها از بازی RPG اکشن جهان باز CD Projekt RED منصرف شوند.

ماه گذشته، CD Projekt Red اعلام کرد که Cyberpunk 2077 توسط بیش از یک میلیون بازیکن فعال روزانه در یک هفته بازی شده است و به نظر می رسد که این روند همچنان ادامه دارد. استودیو CD Projekt RED اخیرا با انتشار توییتی جدید اعلام کرد که بازی Cyberpunk 2077 به مدت 4 هفته متوالی روزانه 1 میلیون بازیکن فعال داشته است. در این شرایط، اشتباه نیست که بگوییم این بازی پایگاهی از بازیکنان بسیار فعال و پرشور را حفظ می کند.

البته با عرضه بسته الحاقی Phantom Liberty در سال آینده، می توان دوباره انتظار افزایش چشمگیر تعداد بازیکنان را داشت. Cyberpunk 2077 تا پایان سپتامبر بیش از 20 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. استودیو CD Projekt اخیرا تایید کرده است که به زودی توسعه پروژه Orion، دنباله Cyberpunk 2077 را آغاز خواهد کرد. کاری که قرار است توسط یک تیم جدید مستقر در آمریکای شمالی توسعه یابد.

  نوکیا 2760 فلیپ ساده و تاشو در راه است

دیدگاهتان را بنویسید